reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajęcia sportowe dla ciężarnych..

Mam kasete z tymi cwiczeniami po ciąży ale takich na czas ciaży to nie mam i też szukam. Mycha jak by co to dam znać jak znajde i czekam na sygnał od ciebie
 
reklama
Marrtrudo właśnie miałam o tej pozycji napisać :) Ja juz dokonalam zakupy i teraz czekam na przesyłkę, mam nadzieję ze sie nie rozczaruję
 
czesc dziewczyny , ja goscinnie z sierpniowek  ;D nie wiem czy juz ktos o tym wspominal ale na kanale tvn style jest klub mlodej mamy i cwiczenia dla ciezarnych , a takze dla kobiet z malenstwami juz narodzonymi , swietne cwicząka , polecam

woda w basenie moze byc chlorowana lub ozonowana z tego co wiem , ozonowana podobno jest lepsza , ja chodze na besen co tydzien i pomalutku sobie plywam i relaksuje sie
zapytajcie bo w niektorych szkolach rodzenia , np. przy szpitalu czesto gesto sa prowadzone zajecia i cwiczenia ruchowe dla ciezarnych za zgoda lekarza prowadzacego , ja niestety na nie nie chodze bo sa w takich godzinach ze ja albo w pracy albo w pracy
pozdrawiam serdecznie mamy wrzesniowe
 
Silunia my też pozdrawiamy gorąco!! ;) ;)

Dziewczyny właśnie tego szukam tylko nie ma tego na DVD! Kurcze nie mam odtwarzacza video!! :p

muszę poszukać!! Marrtruda dzięki!!

Cleo czekam na relacje czy warto tą kasete kupić!!
 
Ja na razie byłam tak zalatana, że nawet nie myślalam o ćwiczeniach ale od przyszłego tygodnia wracam do jogi. :)
 
Dziewczyny jak to jest z Wami z tym "ruszaniem się" czy chodzi któraś z Was na basen bo chce się wybrać! :)
 
reklama
ja chodze na basen ( nota bene dokłądnie na ten sam, na ktory chodziłam przed ciążą) .. z tym ozonowaniem nie ma co szaleć i przesadza.. przeciez ta ozonowana woda to dla maluchow być powinna a nie dla ciężarnych - bo niby czemu?>? do brzucha się woda nie naleje :D

chodze - a raczej próbuję chodzić - bo byłam raz z braku czasu, na fitness dla cieżarnych.. muszę się ruszać, bo mi lekarz zabronil przytyc więcej niż 6 kilo a już 1,5 kg przytyłam..
więc ćwiczę..
a kasete z Jane Fondą też mam.. w pierwszej ciąży mi sie nie chciało ćwiczyć ale po porozdie ćwiczyłam ostro..
 
Do góry