reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajęcia sportowe dla ciężarnych..

kanga_aga

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Marzec 2005
Postów
1 217
Dziewczyny od jakiegos czasu starając się o dzidzię nie chodziłam na siłownię..
wiem że okres ciąży to nienajlepszy moment na chudnięcie i nadrabianie braków w kondycji, ale chciałabym się zapisac na zajęcia sportowe dla cięzarnych - nie chcę przytyć za bardzo - w poprzedniej ciąży przytyłam prawie 30 kilo!!
pozatym to będzie miało dobry wpływ na moje ciśnienie..
tylko nie wiem czy w pierwszym trymestrze już mogę chodzić na takie zajęcia - tzn, - czy to dzidzi nie zaszkodzi..
 
reklama
Wiem, ze sa zajecia dla kobiet w ciazy, specjalprzygotowywane. Nie wiem Aga gdzie mieszkasz ale w Warszawie na pewno takie sa. Wiem, ze jest joga dobra, trzeba instruktorowi tylko powiedziec ze sie jest w ciazybo niektorych pozycji nie mozna wykonywac. Sama myslalam ze bede sie ruszac chodzic na jakies zajecia, ale musze sie poki co oszczedzac. Zobaczymy co w pt lekarz powie.
 
Ja w warszawie do Reeboka chodze - do Eurolpeksu na puławska - zajęcia dla kobiet w ciązy są dwa trazy w tygodniu specjalnie pod naszym kontem przygotowane - może któraś się ze mną zapisze??
zajęcia są we wtorki o 15:45 i w soboty o 13:45 (chyba)
 
Aga poki co nie moge, w razie czego to ja tylko w sb bym mogla, bo wtorek to raczej odpada. Myslalam jeszcz o Warszawiance. Tam sa tez cwiczenia dla kobiet w ciazy: program Aktywne 9 miesiecy.
 
Ale macie fajnie! U mnie nic takiego nie ma ale wczśniej chodziłam na pilates i moja instruktorka powiedziała, że w ciąży można tylko trzeba jej powiedzieć a ona powie czego nie robić.
 
A ja ostatnio gdzieś wyczytałam,żeby powstrzymać się od ćwiczen fizycznych w pierwszym trymestrze.Więc nie będe niczego teraz szukać,a potem to we własnym zakresie ćwiczenia rozciągające i wzmacniające poszczególne partie mięśni,można takie ćwiczenia znleźć w gazetach i poradnikach:)
 
Edi! Ja też o tym czytałam ale widziałam wczoraj fajną ksiązkę "Joga w ciąży" fajne są w niej ćwiczenia i porady. Chyba zakupię.
 
A ja na razie na nic nie mam ochoty... a co dopiero zmusić się do ćwiczeń... Przede wszystkim to mi się pracować nie chce... ;D
 
Ja na razie jestem w domu więc mało się ruszam i dużo odpoczywam więc może po części stąd ta chęć. Pewnie jakbym pracowała to też bym nie miała ochoty. A co robisz??
 
reklama
Mam pracę przy komputerze - po 8 godzin. A teraz jakoś tak wyjątkowo ciężko mi wysiedzieć tyle czasu...
Mam nadzieję po tej ciąży to zmienić, bo z zawodu jestem weterynarzem ;)
 
Do góry