reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zajęcia,zabawy z naszymi dziećmi

reklama

elwiwas

mama majowego szkraba:*
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
u nas ostatnio:

1 - młody wszedł do swojego pokoju, kazałam mu się rozglądnąć jak co gdzie leży i potem wyjść.....
ja zmieniałam położenie jakiś rzeczy, np dywanik który leży normalnie na podłodze zawiesiłam na łóżku, lub pluszak który leżał na stoliku przekładałam na parapet on wchodzi i musi wskazać co zostało zmienione.

2- zabawa w chowanie (u nas były to tik-taki bo wyszło bardzo spontanicznie) wkładałam np do jego dużej pluszowej żaby (ma dziurę) i dawałam podpowiedzi, np cukierki są w czym co jest duże i zielone, lub twarde i możesz na tym siedzieć itp

3- zgadywanki (30min potrafi tak siedzieć) "Ma garby i mieszka na pustyni?" "Duży czerwony ptak w kolorowe paski?" "zwariowane, skaczą po drzewach?" idt itd....

4- gra w balona, przez siatkę lub tak by nie spadł na podłogę

5- dmuchanie i puszczanie palona ze wstążką

to takie nie brudzące ;-)

andziak1

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witam
Czy mogę prosić o zamieszczanie propozycji zabaw urodzinowych dla Naszych trzylatków.
Podoba mi się propozycja Bali na wspólne malowanie tekturowego samolotu czy ciuchci.

aga0411

szczęśliwa mama
Miasto
wlkp
Rozwiązania
0
Witam
Czy mogę prosić o zamieszczanie propozycji zabaw urodzinowych dla Naszych trzylatków.
Podoba mi się propozycja Bali na wspólne malowanie tekturowego samolotu czy ciuchci.
np.
1. rzut kulkami z papieru do celu, np. do pustego kosza na śmieci, lub pudełka
2. "Pomniki" włączasz muzyczkę - dzieci tańczą znaczy szaleją, wyłączasz - mają stanąć nieruchomo, kto się poruszy - odpada
3. rozpoznawanie przedmiotow tylko po dotyku (karton -
wyciete dwie dziury na raczki, w kartonie umieszczasz przedmiot i zgaduj
zgadula ;-)
4. układanie z klocków, kto ułoży najwyzszą budowlę.

Nikita84

Mamusia Kubusia
Miasto
śląskie
Rozwiązania
0
:-)
Wczoraj fajnie sie bawiłam z dzieciakami. Uciełam kawał papieru (taki na rolce do kupienia w ikei, do malowania i rysowania), narysowałam zarys domu i 6 pomieszczeń (po prostu prostokąt podzieliłam na 6), z katalogu ikei (mam 2 więc mogłam jeden zepsuć:-D;-)) wycinalismy meble i dzieciaki przyklejały je w poszczególnych pokojach. Urządziły sobie domek marzeń:-D

mamaGabisi

Fanka BB :)
Miasto
warszawa
Rozwiązania
0
No takie zabawy analogowe - z papieram są fjane i nieraz dla dzieci abrdziej zaskakujące niz tablet ;)

reklama

MamaMałgo

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Pewnie, czasem to może być nawet jeszcze większa frajda :) my ostatnio przypomnieliśmy sobie jak fajnie się bawi w kalambury :) ile śmiechu przy tym :) a propos jeszcze papierowych zabaw to polecam Brulion zabaw dla każdego, gdzie w jednym miejscu są wszystkie najbardziej znane gry z dzieciństwa ;) statki, wisielec, smok, państwa-miasta :) fajnie sobie przypomnieć :)

Podobne tematy
Autor Tytuł Forum Odpowiedzi Data
S Zajęcia z niemowlakiem na basenie Potrzebuję porady 1
M Zajęcia dla kobiet w ciąży Kraków Przyszłe mamy 3
U Zajęcia dodatkowe dla dzieci Potrzebuję porady 8
aniaslu Zajęcia dodatkowe dla dzieci? Czy są potrzebne? Jak sądzisz? Temat tygodnia 21
A zajęcia muzyczne dla przedszkolaków Przedszkolaki 5
megalija Joga/fitness/pilates i inne zajęcia na multisporta w Warszawie Warszawa 5
A Zajęcia dla dzieci - ferie zimowe Trzylatki 4
M zajęcia adaptacyjne do przedszkola Szczecin 0
patrycja017 zajęcia pozaszkolne Przedszkolaki 12
D Zajęcia rozwijające dla dzieci 1-3 lat Kraków 0
K Zajęcia dodatkowe w przedszkolu Przedszkolaki 26
Gagatka88 Zajęcia sportowe dla kobiet w ciąży Trójmiasto 3
natkaPolka Zajęcia dla kobiet w ciąży Poznań 9
P PracZabaw - zajecia dla dzieci, co-working dla rodziców - Katowice Ogłoszenia tylko tutaj 0
magdaka88 zajęcia dla dzieci w Olsztynie? Przedszkolaki 0
Nurias Zajęcia dla kobiet w ciąży przygotowujące do porodu Trójmiasto 2
J Są jakieś zajęcia sportowe dla dwulatków? Roczniaki i dwulatki 2
maruda202 Zajęcia ruchowe dla przyszłych mam Kraków 1
malygeniusz Wakacje Małego Geniusza 2016 - półkolonie z najbogatszym programem w Szczecinie Szczecin 0
czar_dzieci Zajęcia ogólnorozwojowe dla najmłodszych dzieci wraz z rodzicami Bydgoszcz 0
L Zajęcia dodatkowe dla dzieci w Gdańsku Trójmiasto 0
T Zajęcia dodatkowe dla maluchów w Warszawie Warszawa 3
T zajęcia w przedszkolu Przedszkolaki 2
J Zajęcia Adaptacyjne dla dzieci w wieku od 2 do 3 lat! Zapraszamy! Ogłoszenia tylko tutaj 0
P Bon na zajęcia dla dzieci w wieku 5-9 lat - dochód na Wielką Orkiestrę Trójmiasto 0
C fitness bądź zajęcia na basenie dla ciężarnych Potrzebuję porady 3
O Zajęcia przygotowujące do przedszkola Warszawa Potrzebuję porady 0
ulisia Zajęcia muzyczne dla dzieci, kobiet w ciąży i młodzieży Ogłoszenia - Wrocław 1
P Zajęcia dla dzieci w wieku od 1,5 do 6 lat :) Ogłoszenia - Trójmiasto 0
P Ciekawe zajęcia dla dzieci w domu Początek szkoły 29
F bpłatne zajęcia dla dzieci od 6 lat - warsztaty z robotami Ogłoszenia Bydgoszcz 0
E Zajęcia międzykulturowe dla dzieci o Indiach - Indyjski Kalejdoskop Ogłoszenia - Warszawa 0
E Zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych :) Ogłoszenia - Łódź 1
B Wakacyjne zajęcia adaptacyjne Wrocław Małe Wielkie Skarby Ogłoszenia tylko tutaj 0
B Wakacyjne Zajęcia Adaptacyjne w Małe Wielkie Skarby Ogłoszenia - Wrocław 0
L Szkoła Tańca Lilla House- zajęcia dla aktywnych kobiet oraz dzieci Łódź 0
A Akademia Ciekawej Matematyki zaprasza na zajęcia dla dzieci i młodzieży Ogłoszenia - Warszawa 0
C Zajęcia dla rodziców z dziećmi Ogłoszenia tylko tutaj 0
A RUCH ROZWIJAJĄCY W.Sherborne- Zajęcia dla Mam z dziećmi Ogłoszenia - Warszawa 1
G Zajęcia umuzykalniające dla dzieci w wieku 0-2 lata Ogłoszenia - Warszawa 0
ivka76 Psie Pole - zajęcia edukacyjno-rozwojowe dla dzieci od 2 lat Ogłoszenia - Wrocław 0
madelaine&pascal "Pierwsze Kroki Przedszkolaka" - zajęcia adaptacyjne Ogłoszenia - Wrocław 0
E Kreatywne zajęcia, opieka, imprezki i warsztaciki oraz Klub dla mam ;) Ogłoszenia - Łódź 4
C ZAJĘCIA DLA MALUSZKÓW w Cotton Mill Ogłoszenia - Łódź 0
R Zajęcia umuzykalniające dla maluchów 0-4,5 - czy warto uczęszczać na nie z maluchem Roczniaki i dwulatki 0
Akademia Asan Warszawa Darmowe zajęcia relaksacyjne Ogłoszenia - Warszawa 0
Akademia Asan Warszawa Darmowe zajęcia relaksacyjne Zdrowa mama 1
ola652 czy wasze dzieci uczęszczają na zajęcia dodatkowe? Trzylatki 37
K zajęcia dodatkowe po szkole - co polecacie? Początek szkoły 76
M Ciekawe zajęcia dla dzieci w Warszawie? Przedszkolaki 16