reklama

zajęcie dla aktywnej mamy:)))

Temat na forum 'Moje hobby' rozpoczęty przez lusia2006, 6 Kwiecień 2011.

1. lusia2006

lusia2006 Początkująca w BB

Witajcie, jestem konsultantką firmy oriflame z Poznania i chciałabym zachęcić Was do współpracy. Dodatkowa praca a z tego prawie 30% od początku idzie do kieszeni bezpośrednio. Obecnie przy pakiecie powitalnym jest rewelacyjny wielki kufer na kosmetyki i wiele innych dodatków. Jak się nie zamówi w danym katalogu nie ponosi się żadnych opłat, można zamówić w kolejnym.Na początku sama myślałam że się nie nadaje ale to zostawiłam katalog na uczelni,u sąsiadki, u kosmetyczki, w sklepie i zaczęło się kręcić, potem jak ludzie wiedzą że jesteś w oriflame sami to kojarzą i zamawiają. Wszystko można robić przez internet, kurier przywiezie paczkę do domu, lub można ją odebrać w biurze regionalnym. Proszę o przemyślenie sprawy i w razie czego o kontakt biesiadka26@wp.pl lub gg 4025175. Z miłą chęcią pomogę, odpowiem na wszystkie pytania i będę pomocna w działaniu po zapisaniu.
    Zapisując się teraz i po przejściu pakietu powitalnego wybrany kosmetyk lub wodę toaletową otrzymacie ode mnie gratis:)Pozdrawiam Sylwia

Program Witamy w Katalogu 5 i 6 - Oriflame cosmetics

2. reklama

Poleć forum