reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zajmujące zabawki do samolotu dla rocznego dziecka

Tak, dostaje sie taki dodatkowy pas ktory przypina sie do tego glownego. Robi sie taka jakby ósemka, maly bez problemu umial sie odwrocic glowką.do piersi. A ze to cycocholik byl to nie musialam przekonywac ze to wlasnie pora mleka:p
Teraz lecialam ze starazymi dziecmi to oboje narzekali na uszy niestety, ale jakos poszlo.
Po prostu sobie nie wyobrażam, jak siedząc mi na kolanach, plecami do mnie,ma obkrecic głowę o 180 stopni :D żebym mogła mu dać pierś 🤯🙈
 
reklama
Po prostu sobie nie wyobrażam, jak siedząc mi na kolanach, plecami do mnie,ma obkrecic głowę o 180 stopni :D żebym mogła mu dać pierś 🤯🙈

Bo sobie źle wyobrażasz ten pas. On jest w pasie (biodrach) i jest dość luźny. To nie 5 punktowe pasy. Dziecko w zależności od wieku (używa ich się od w sumie można powiedzieć zera do 2 lat) może być bokiem do Ciebie czy siedzieć przodem. Podrzucam randomowe foty z neta

fotelik_-9110X.jpg



UlatwieniaDzieci1850ST-1200x766.jpg
 
Bo sobie źle wyobrażasz ten pas. On jest w pasie (biodrach) i jest dość luźny. To nie 5 punktowe pasy. Dziecko w zależności od wieku (używa ich się od w sumie można powiedzieć zera do 2 lat) może być bokiem do Ciebie czy siedzieć przodem. Podrzucam randomowe foty z neta

Zobacz załącznik 1492923


Zobacz załącznik 1492924
Nie no ja wiedziałam, jak on wygląda, ale myślałam, że dziecko musi być mocno zapięte i tyłem do rodzica 😂 ten pas to chyba taka atrapa generalnie 🙈 dobra, super, mega Ci dziękuję. Bardzo mi pomogłaś ❤️ już mam lepsze wyobrażenie ❤️
 
Nie no ja wiedziałam, jak on wygląda, ale myślałam, że dziecko musi być mocno zapięte i tyłem do rodzica 😂 ten pas to chyba taka atrapa generalnie 🙈 dobra, super, mega Ci dziękuję. Bardzo mi pomogłaś ❤️ już mam lepsze wyobrażenie ❤️

Nie wiem jak to jest prawnie, ale nigdy nie widziałam żeby w tym dzieci siedziały na sztywno, a latam baaardzo dużo 🙈
 
Nie wiem jak to jest prawnie, ale nigdy nie widziałam żeby w tym dzieci siedziały na sztywno, a latam baaardzo dużo 🙈
Ja przyznam bez bicia, nigdy się nie przyglądałam, bo mnie to nie dotyczyło 🤦 jak z córką leciałam pierwszy raz, to miała już skończone 2 lata i własne miejsce. A właśnie synek będzie miał rok (bez tygodnia 🤡) i się zastanawiałam. 😅
 
Po prostu sobie nie wyobrażam, jak siedząc mi na kolanach, plecami do mnie,ma obkrecic głowę o 180 stopni :D żebym mogła mu dać pierś 🤯🙈
Nie musi siedziec tyłem, Olka juz Ci podesłala zdjecie wiec masz lepsze wyobrazwnie:) ale wierz mi roczniak poradzi sobie z dorwaniem piersi w kazdej pozycji, chocby stał na glowie:p przynajmniej moj syn taki był
Powodzenia podczas lotu:)
 
Nie musi siedziec tyłem, Olka juz Ci podesłala zdjecie wiec masz lepsze wyobrazwnie:) ale wierz mi roczniak poradzi sobie z dorwaniem piersi w kazdej pozycji, chocby stał na glowie:p przynajmniej moj syn taki był
Powodzenia podczas lotu:)
Właśnie mój to mega niemota 🫣 🤣 jak mu nie dam do paszczy, to niestety ale sam nie ogarnie, haha. I jeszcze muszę mu ta pierś trzymać. Ale myślę, że damy radę. Dzięki Oli mam już duuuzo lepsze wyobrażenie.
Szukałam na YT jak są dzieci zapięte w ten pas i nie mogłam znaleźć. Nie przyszło mi do głowy szukać w google grafika 🤣
 
reklama
Do góry