reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

Niewiem ile w tym jest prawdy ale czytalam ostatnio w ktorejs gazecie ze jesli kobieta dosc dlugo stosowala tabletki (kolo 5 lat) to jest tak: okolo 60 % zajdzie w ciaze w ciagu pol roku natomiast te ktore jej nie stosowaly tylko w 30% - do pol roku:)
niewiem czy dokladnie to wytlumaczylam ale mniej wiecej tak wyczytalam:) teraz jestem strasznie rozkojarzona wiec bardzo was przepraszam:):)

wkazdym razie bylo to poparte badaniami!:)
 
reklama
LILITH to mnie teraz pocieszyłaś-bo troche zaczęłam się stresować bo biore tabletki juz prawie 4 lata. No i trochę też zastanawiałam się kiedy przerwać ich stosowanie żeby udało się począć fasolkę-ale chyba zrobię tak jak zamierzałam-koło marca przestanę brać.
 
Witam wszystkie staraczki!
Dosc dlugo mnie nie bylo ale znow jestem!chce wam napisac ze nadal nici z mojej fasolki choc znow pojawila sie nadzieja i to spora!Jutro powinna byc wg obliczen @ ale mam cudowne przeczucie ze sie nie zjawi.
Mysle tak dlatego ze duzo czytalam o pierwszych obiawach ciazy jeszcze przed @.I powiem wam ze kilka jest,ale zastanawiam sie nad skurczami w podbrzuszu takimi jak na @.Czy tez wystepuja?Bo szcerze mowiac wszystko by pasowalo poza nimi!Bol piersi tez jest inny niz zwykle!bola mnie po bokach tak inaczej!
Jesli cos wiecie to prosze odpiszczie szybko!
 
A dodam jeszcze ze tez bralam tabsy przez pol roku i nie biore od wrzesnia 2005.Wsystko regularnie tylko martwi mnie ze tak dlugo nic!
Aha!Jeszcze jedno!
w dziecinstwie mialam powana operacje serca!kontrole wykazaly ze rozwijalam sie pawidlowo!
Czy cos w zwiazku z tym moze komplikowac zafasolkowanie?
POZDRAWIAM I CZEKAM NA WASE MADRE KOMETARZE I WIADOMOSCI NA TEN TEMAT!


DZIEKI Elzbietko za kciuki!
nie wiem kiedy zrobic test take nie obiecuje ze jutro bede wiedziec!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
czesc dziewczyny!
bralam tabletki przez jakies 8 lat i po ich odstawieniu mialam idealnie rowny cykl, nie pamietam czy bardziej unormowany niz wczesniej, ale rowne 25dni.
zaszlam w ciaze przy pierwszej probie, jakis niecaly rok po odstawieniu tabletek.
dodam jeszcze, ze zaczelam z antykoncepcja hormonalna w wieku 16lat wiec nie stresujcie sie dziewczyny za bardzo!!!!!!!!
przestalam lykac tabletki glownie dlatego ze po przebyciu malej przerwy odkrylam jak bardzo zmieniaja one kobiete, nie tylko fizycznie, ale przede wszystkim psychicznie....bez tych paskudnych hormonow czuje sie o wiele bardziej soba.
 
Agatek postarams ie to znalezc gdzie to wyczytalam!!!! :):) ale nic sie niemartw napewno zaciazysz!jak kazda z dziewczyn tu!czasem trzeba poczekac krocej a czasem dluzej...roznie to bywa....ja np bralam tabletki od 15 roku zycia i po 3 odstawilam...zaszlam w ciaze dokladnie po 5 mesiacach-czyli na 6 sie udalo:):) ale niestety fasolka nie chciala z nami zostac:(:(

Wkazdym razie glowa do gory!!!
 
Elzbietkobardzo podoba mi sie Twoja strona www i po skozystaniu z kalkulatora moje obliczenia zgadzaja sie z Twoimi
NAPRAWDE FAJNA STRONKA!
DZIEWCZYNY POLECAM!!!
 
reklama
dzieki dziewczyny. LILITH pewnie więcej osób byłoby wdziecznych za artykulik!! Ja trochę się stresuje-bo za niedługo chciałabym zaczać staranka i boje sie szczególnie swojegu braku cierpliwosci....
 
Do góry