• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

reklama
nie teoretycznie po dzisiejszym odstawieniu lutki powinna się pojawić jutro tym czasem temp nadal 37.1... czekam do jutra jak by @ miała przyjść to pewnie jutro pod wieczór.. a jak tam u ciebie kiedy zaczynasz staranka?
 
Agnes może to jednak nie na @ kochana. Trzymam kciuki, aby w końcu Ci się udalo. :-):-):-)
A mnie jajnik kłuje od samego rana i to tak dosyć bardzo auaaaaaa
 
bafinka moze zatestuj w piatek.a ktory juz masz dc?ja mam 4 dc i konczy mi sie juz okres. drugiego dnia niezle mi sie okres rozchulal a wczoraj juz b. malutko a dzis prawie wogle. pewnie jutro jeszcze pobrudzi i koniec.narazie luzujemy, w ostatnim cyklu niezle sie sexilismy a teraz odpoczywamy.ginke mam 10 stycznia o 15.45.b. sie boje ze mnie skieruje do szpitala.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry