emka no u mnie to dlugo trwalo a najgorsze bylo to ze u mnie i u meza wszystko bylo w porzadku, wyniki mielismy idealne, a mimo to nie zachodzilismy.nie zycze nikomu takiego stresu, ktory ja przezylam. naszczescie sie udalo i ciaze przechodze b.dobrze.zycze Ci udanych bobosexow.
Aga ja po odstwieniu tabl. mialam cykle po 27 lub 28 dni.narazie sie nie martw - organizm musi powrocic do rownowagi.u niektorych kobiet czasem to troche zajmuje.
zielony groszku najgorsze jest wciskanie sobie objawow ciazowych, tez tak mialam nieraz a potem jak przylazila @ to byl mega dolek, w miesiacu w ktorym zaszlam wogle nie czulam sie psychicznie ani fizycznie na ciaze.powodzenia w staraniach.