reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

aaa bo myslalam, ze testy ciazowe ci wyszly, ale nasze organizmy potrafia platac figle, ja tez jestem po odstawieniu tabletek, od sierponia, a od listopada sie staramy i nic na razie nie wychodzi,a ja z obserwacji swojego organizmu zauwazylam, ze w listopadzie nie mialam dni plodnych, 4 pierwsze miesiaczki mialam ok. jesli chodzi o czasowosc, ale ostatni to byla dziwna, wiec raz jest ok, a zaraz juz nie jest, wiec wszystko mozliwe
 
reklama
Witam was dziewczyny:)
Mamy z mężem w planach bobasa,w wakacje zaczynamy oficjalne starania o rodzeństwo dla naszego synka,4 miesiące temu odstawiła tabletki,także oczyszczam organizm.
Mam nadzieję że mogę dopisac się do waszego grona?
 
no wlasnie nieststy ja tez mam tak ze raz mam miesiaczke co 28 raz co nawet 40 niekiedy po 2 miesiace nie mialam dostalam luteine na wywolanie dlatego tez zaczelam brac tabletki anty zeby miec regularnie ale ze chcemy sie starac odstawilam i jak juz zaczniemy to nie wiem co w zwiazku z ta nieregularnoscia dlatego tez ide do ginekologa zapytam co w takiej sytuacji :-)

czesc agnieszka :-) napisz jak mozesz jak twoj organizm po odstawieniu tabletek? czy tez mialas jakies rewelacje pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
czesc agnieszka :-) napisz jak mozesz jak twoj organizm po odstawieniu tabletek? czy tez mialas jakies rewelacje pozdrawiam

mój organizm hmmm...przez pierwsze 3 miesiące miałam w miare regularne miesiączki,różnica była tylko jednego dnia w przód albo w tył także spoko ale w czwartym miesiącu @ spóźniała mi się 9 dni także rozregulował mi się cykl całkowicie ale czuję się lepiej,mam więcej energii,więcej chyba jem ale przytycie mi nie grozi bo mam szybko przemianę materii i szybko wszystko gubię,z resztą widac to po mojej posturze hehe :cool2: no i ochota na sex jest także większa a poza tym nic innego się nie dzieje:)
 
no to szczescie masz no ale ja mysle ze u mnie jest to tez spowodowane tym ze ciagle latam do polski i moze tez zmiana klimatu nie mam pojecia ale chyba lepiej ze mam 2 owulacje a nie jej brak nie wiem :confused: . znajac moje szczescie gdy zaczniemy sie starac to bedzie brak :-p
 
odstawilam 7 grudnia i od tamtej pory nie mialam miesiaczki no i ta owulacja jakby 2 razy to dziwne nawet testy robilam owulacyjne i wyszly pozytywnie opisalam to wyzej wszystko :-) jesli masz ochote przeczytaj :-) i powiedz co myslisz
 
Ja niestety nie odpowiem Ci na Twoje pytanie...
Nie wiem czy możliwe jest miec dwie owulacje w jednym miesiącu bo Ja nigdy nie liczę dni płodnych,nie robię testów owulacyjnych itd.tylko jak coś to idę na całośc bo jestem zdania że co ma byc to będzie...
może ktoś inny zna odpowiedz na Twoje pytanie :-)
 
reklama
Do góry