reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

reklama
Moim zdaniem myślenie cały czas o ciąży to nie jest najlepszy pomysł przeważnie im bardziej sie pragnie tym trudniej zajść w ciąze ,wiem to z własnego doświadczenia. Mam już dwójke dzieci ale z mężem staraliśmy sie o trzecie,w grudniu 2008 roku odstawiłam tabletki antykoncepcyjne które brałam 5 lat. I od tego czasu każdy następny miesiąc był dla mnie straszny.non stop myślałam o ciązy,w pewnym czasie zauważyłam ze ja sobie nie które objawy ciąży wmawiam,nastawiałam sie ze nosze w sobie fasolke do czasu kiedy dostawałam okres,gdy już pojawiła sie miesiączka byłam strasznie zawiedziona i było mi bardzo przykro,i tak z miesiąca na miesiąc.tak sie działo do pazdziernika 2009,gdzie powiedziałam sobie dość :) przestałam non stop o tym myśleć powiedziałam sobie co będzie to będzie,wszystko jest nam z góry pisane. 2,stycznia 2010 okazało sie ze jestem z ciąży,jastem taka szcześliwa ze popłakałam sie ze szczęścia.
 
Dokladnie, bo to blokada psychiczna, ale powiem wam, ze ja im czesciej zagladam na BB tym wiecej o tym mysle, jak nie ma mnie na forum to jakos tak zycie i robotki sobie leca na spokojnie, ze co ma byc to bedzie, ale jak tu was czytam,a juz nie daj Boze wejde w galerie brzuszkow to znowu mnie schizy dopadaja hehe niby staramy sie dopoero 3 miesiace ale juz strach, obawy czemu nadal nic, mimo, ze wiem, ze niektorzy po pol roku po odstawieniu zachodza, to i tak caly czas mam w glowie kolezanke, ktora w miesiac po odst. zaszla i w dodatku wszyscy dookola w ciazy albo juz maja dzieciaczki, jak na zlosc, wszyscy ktorzy brali slib mniej wiecej tak jak my sa w ciazy i to mnie dobija...:-(
 
Dokładnie wiem co czujesz i jak wielka jest chęc posiadania dzidziusua,ja przez rok przechodziłam to samo co ty,w moim przypadku sie udało ale dopiro po roku,dzisiaj po raz pierwszy ide do ginekologa.trzymam za ciebie kciuki napewno sie uda, postaraj sie o tym nie myśleć,a idąc z partnerem do łóżka nie myśl tylko o tym że może tym razem to będzie ten szczesliwy traf.
Napewno dasz rade daj sobie tylko troszke czasu:)
pozdrawiam:-)
 
właśnie moja mama mowila mi o tym że można sie zablokować moi rodzice 8 lat starali sie o dziecko (ja narazie przygotowuje sie teoretycznie bo mam jeszcze 2 miesiace po odstawieniu tabletek na oczyszczenie organizmu)ale tez mam tak ze jak galerie ogladam i czytam was dziewczyny to juz bym chciala miec :-)
 
reklama
no wlasnie, ja w pierwszym cyklu bylam pewna niemal na 100% ze to juz, no bo jak mozna kochajac sie we wszystkie dni plodne nie zajsc...i zanim nadszedl termin @ to ja mialam juz wszystkie objawy lacznie z mdlosciami i czestym siusianiem, tak sobie do glowy wbilam i zawsze przy kochaniu odpowiednia pozycja, juz po z nogami w gorze haha, a teraz juuz nie wszystko toczy sie swoim tepem, juz tak nie mysle staram sie odblokowac ;-) dzisiaj mam chyba owulacje, bo prawie sie zalewam sluzem ze tak powiem wiec musze przyatakowac mezusia to moze cos z tego bedzie hehe, bo ostatnio te moje cykle takie suchawe byly, wiec moze teraz sie cos odblokowalo heeh bedzie dobrze wierze w to
 
Do góry