reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

reklama
Barbarka to nie wiedziałam, że można łączyć, dlatego się zdecydowałam tylko na te na płodność, to może jeszcze zacznę brać od kolejnego cyklu te zioła na uregulowanie hormonów Regularne Cykle, podpytam jeszcze lekarza :)
 
krysiulek podpytaj, bo może ci nie są potrzebne, może same zioła na płodność Ci wystarczą, a opinia lekarza o Baby and mama med na pewno Ci się przyda :) bo mój to akurat bardzo polecał ;)
 
Dziewczyny - ja tez swojego o to pytałam i potwierdził, ze te wszystkie z linii z baby and mama med można łączyć - tak sa stworzone, żeby można było i ja pije i Regularne Cykle i Płodność
 
Witam nowe osoby.ja bralam tabl.7 lat i od razu po odstawieniu sie staralismy,cykle byly regularne,owulacje wyczuwalne,wyniki moje i m idealne a zaszlismy w ciaze po roku i 5mies.b.intensywnych staran.u mnie chyba duza role odegrala psychika.wiec radze wrzucic na luz.teraz juz mialabym inne podejscie.powodzenia w staraniach.
Anecia co tam u was? Moj maly chodzi caly czas do przedszkola.nic tam nieje.chyba ze podam mu tam parowki z chlebem.od 2 tyg. bije dzieci i jest b.niegrzeczny.czasem ledwo dajemy z nim rade. dalej nosi pieluchy.pol robi w pieluchy,pol do wc.zaczal sie rozgadywac wiec w tym aspekcie przynajmniej do przodu.
Kwiatek jaki masz plan dzialania?teraz juz musi sie udac.
Agusia jak tam dzieciaki?
 
Dziewczyny - ja tez swojego o to pytałam i potwierdził, ze te wszystkie z linii z baby and mama med można łączyć - tak sa stworzone, żeby można było i ja pije i Regularne Cykle i Płodność

no właśnie to jest fajne, że można tak łączyć bo jeden drugi uzupełnia , działają komplementarnie :)

kacha10 na pewno psychika ma olbrzymią rolę, ale czasami pewne rzeczy też trzeba uregulować, ja niestety muszę, bo czuje konsekwencję brania tabletek i co nieco muszę wyregulować
 
Witajcie, mam na imię Paulina i to jest mój pierwszy cykl starań po odstawieniu tabletek. W tym miesiącu robiąc testy owulacyjne wyszło, że pozytywny wynik wyszedł 28dc!! Temperaturę mierzę zawsze o 7 rano, a śluzu bardzo mało. Podpowiedzcie mi kochane (na podstawie mojego wykresu) czy owulka mogła już być? I czy serduszkowanie było w odpowiednim momencie? Nie mogę sprawdzić czy testy owu wychodzą jeszcze pozytywne, bo akurat się skończyły:))

 
Witaj Paulina :)

wiesz co ja nie jestem najlepsza w wykresach, ale strasznie późno miałaś owu, może też powinnaś coś brać na uregulowanie owulacji i hormonów, chociaż to jak pierwszy miesiąc po tabletkach to pewnie organizm musi do siebie dojść.

i na pewno warto się przytulać jak najczęściej, bo nigdy nie wiadomo co wyjdzie z tego :D

Aga i Barbarka - rano maltretowałam mojego lekarza telefonicznie i powiedział, że oprócz tych ziół na płodność też mogę brać Regularne Cykle, bo starając się o dziecko ważne aby wszystko było uregulowana i była odpowiednia gospodarka hormonalna, także jak mój wróci to sobie zamówię :D
 
cześć Paulina :)

mogę ci tylko doradzić, że najlepiej serduszkować jak najczęściej , co drugi dzień albo jeszcze więcej ;) ale z testu bardzo dziwnie ci wyszła owulacja, strasznie późno.

Krysiulek to fajnie, że lekarz powiedział Ci , że możesz pić zioła baby and mama med niech Ci służą i szybko zachodź w ciążę :)
 
reklama
Ta późna owulacja może jest spowodowana odstawieniem tabletek, ale dzień przed pozytywnym testem owulacyjnym czułam jakby mnie ktoś nadmuchał w podbrzuszu i bolało nawet przy siadaniu na krzesło, więc może znakowało to zbliżającą owulację, ale dziwi mnie to, że moja temperatura teraz nic nie podskoczyła i trzyma się na jednym poziomie :( Poprzestałam na dwóch pozytywnych wynikach testu owulacyjnych, ponieważ najzwyczajniej w świecie mi się skończyły, ale podobno liczy się pierwszy pozytywny wynik :)


 
Do góry