reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

oj krysiulek, coś się stało czy jakiś taki dzień po prostu ?

w Warszawie tak brzydka pogoda dzisiaj , aż nic się nie chce, rano tylko wypiłam zioła Szczęśliwa Ciąża, zrobiłam małe zakupy, musiałam omegamed dokupić i zaległam na kanapie i chyba już tu zostanę
 
reklama
krysiulek to dawaj znać jak działa ten Relaks i Przyjemność, to może też kupię :)

nowaewa faktycznie w Warszawie jest dzisiaj fatalna pogoda, nic się nie chce robić w taki dzień
 
Ja też piję Relaks i Przyjemność opinia moja jest o tych ziołach na libido jak na razie pozytywna i mam nadzieję, że tak jak pisze producent dodatkowo zwiększają płodność więc dziś znów <3 i zobzaczymy jak pójdzie , ale one rzeczywiście rozluźniają i przy stresie jaki teraz mam a wpracy pomagaja si eodprężyc wieczorem - więc choćby z tego powodu polecam :)
 
do mnie jeszcze nie doszła puszka z relaks i Przyjemność więc się nie podzielę opinią ;)

ja już mam jesienna chandrę, nie przechodzi mi , nawet ciasto wczoraj nie pomogło, ehhh nie lubię takiej pogody
 
Hej Dziewczyny dziękuję za pocieszenie, podniosłyście mnie na duchu, Dzisiaj moja Marta zaczęła dusić Kubusia poduszką na szczęście mąż był niedaleko i szybko zareagował
 
Agusia moj tez dusil poduszka dziewczynke w przedszkolu,widze ze dzieci w tym wieku maja glupie pomysly.moj ostatnio wlacza nam piekarnik.daje autko do mikrofali i ja puszcza. Ja juz wczoraj mialam zalamke ze rozne sposoby wykorzystalam zeby sie sluchal a tu nic niedziala.rece mi opadaja.w pon.idzie do przedsz.po 1,5 tyg.przerwie i az sie boje.pewnie przy odbieraniu go naslucham sie o jego nieciekawym zachowaniu.
 
Krysiulek my przy dzieciach nie oglądamy filmów. Marta ogląda bajki z nami, ale w Reksiu czy Pszczółce Maii oraz Smerfach nie ma takich scen.

Byłam dzisiaj na usg tarczycy ni w ząb nie rozumiem opisu tego usg. Gdzie mogę znaleźć interpretację usg tarczycy?
 
reklama
Do góry