reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

Zobacz załącznik 771264
A to z teraz

Inviato dal mio ALE-L21 utilizzando Tapatalk
no to w sumie jedziemy na tym samym wózku bo ja też tak mam z tym śluzem , a co do testów to u mnie też tak samo czyli ciezko określić owulację bo testy nie są miarodajne wydaje mi się że są beznadziejne i jakoś im nie ufam w 100 % bo np dzisiaj już kreska jest słaba , naprawdę idzie sie wkurzyć ...
 
reklama
Hej dziewczynki co tu taka cisza ??? Ja dzisiaj się podkusilam i zrobiłam test ciążowy ale wyszedł negatywny , ale owulacyjny pokazuje dwie grube krechy , okres mam dostać za 4-6 dni , może w piątek zrobię znowu ale się nakrecilam znowu ...
 
Wiesz co ja mieszkam za granicą i nie dam rady bo mieszkam na obrzeżach i od rana jestem w pracy więc pozostaje czekać ale nie cierpliwość mi zaczęła doskwierać
Jak dla mnie to dobry Znak ten owulacyjny [emoji39][emoji39][emoji39]
gdzie jestes?

Inviato dal mio ALE-L21 utilizzando Tapatalk
 
Jak dla mnie to dobry Znak ten owulacyjny [emoji39][emoji39][emoji39]
gdzie jestes?

Inviato dal mio ALE-L21 utilizzando
Tapatalk

Mieszkamy w Dublinie :) mam nadzieję że to dobry znak , bola mnie bardzo sutki już parę dni i ciągnie strasznie mnie podbrzusze . A jak tam kochana z Tobą który dzień cyklu ?
 
Witajcie:-) :)jestem tu nowa, chciałabym się Was poradzić bo widzę,że posiadacie dużą wiedzę w temacie :) Otóż 12 sierpnia odstawiłam antykoncepcje, przyjmowałam jednoskładnikowe tabletki Limetic. 25 sierpnia dostałam krwawienia (wydawało mi się że to był okres) jednak trochę inaczej to wyglądało, taka "zywa krew" w sporych ilościach. a teraz od 6 września mam brązowe intensywne plamienia czy to może być również okres?? A amoże tamto krwawienie nie było miesiączka? już pogubiłam się totalnie. Myslałam, że to połowa cyklu i możemy się starać o dziecko z powodzeniem a teraz już nie wiem. jak prawidłowo liczyć dni płodne i nie płodne przy takich zawirowaniach?odkąd odstawiłam tabletki kochaliśmy się kilka razy ale nie liczę na nic, wiem, że to wymaga czasu. Pozdrawiam wszystkich
 
Witajcie:-) :)jestem tu nowa, chciałabym się Was poradzić bo widzę,że posiadacie dużą wiedzę w temacie :) Otóż 12 sierpnia odstawiłam antykoncepcje, przyjmowałam jednoskładnikowe tabletki Limetic. 25 sierpnia dostałam krwawienia (wydawało mi się że to był okres) jednak trochę inaczej to wyglądało, taka "zywa krew" w sporych ilościach. a teraz od 6 września mam brązowe intensywne plamienia czy to może być również okres?? A amoże tamto krwawienie nie było miesiączka? już pogubiłam się totalnie. Myslałam, że to połowa cyklu i możemy się starać o dziecko z powodzeniem a teraz już nie wiem. jak prawidłowo liczyć dni płodne i nie płodne przy takich zawirowaniach?odkąd odstawiłam tabletki kochaliśmy się kilka razy ale nie liczę na nic, wiem, że to wymaga czasu. Pozdrawiam wszystkich
Mozliwe ze masz jakies zachwianie gospodarki hormonalnej po odstawieniu anty. Wydaje mi sie ze powinnas dac sobie jeszcze z jeden miesiac i zobaczyc czy okres wroci normalnie. Ogolnie plamienia nie zalicza sie do 1-go dnia cyklu .
Cykl liczy siie od wystapienia krwi. Jezeli cie to niepokoji to zawsze mozesz isc do gina .
Z reguly po odstawieniu anty okres wraca normalnie +/- 2-3 dni ale z drugiej str jest to tez indywidualne ... bo sa i przypadki gdzie okres przechodzi w plamienia...Moze jednak idz do gina , mozliwe ze zleci konkretne badania [emoji4]
Pozdrawiam

Inviato dal mio ALE-L21 utilizzando Tapatalk
 
Mieszkamy w Dublinie :) mam nadzieję że to dobry znak , bola mnie bardzo sutki już parę dni i ciągnie strasznie mnie podbrzusze . A jak tam kochana z Tobą który dzień cyklu ?
Ja tak mialam w 1-ym cyklu ale niestety zakonczylo sie okresem .... Ale Tobie zycze,aby bylo to na ciaze [emoji4]
U mnie dzis 20 dc i po wystapieniu owulacji czuje takie jakby szczypanie w sutkach,staly sie wrazliwe...Ale nie chce juz krakac. [emoji39][emoji39][emoji39][emoji39]

Inviato dal mio ALE-L21 utilizzando Tapatalk
 
reklama
Witajcie:-) :)jestem tu nowa, chciałabym się Was poradzić bo widzę,że posiadacie dużą wiedzę w temacie :) Otóż 12 sierpnia odstawiłam antykoncepcje, przyjmowałam jednoskładnikowe tabletki Limetic. 25 sierpnia dostałam krwawienia (wydawało mi się że to był okres) jednak trochę inaczej to wyglądało, taka "zywa krew" w sporych ilościach. a teraz od 6 września mam brązowe intensywne plamienia czy to może być również okres?? A amoże tamto krwawienie nie było miesiączka? już pogubiłam się totalnie. Myslałam, że to połowa cyklu i możemy się starać o dziecko z powodzeniem a teraz już nie wiem. jak prawidłowo liczyć dni płodne i nie płodne przy takich zawirowaniach?odkąd odstawiłam tabletki kochaliśmy się kilka razy ale nie liczę na nic, wiem, że to wymaga czasu. Pozdrawiam wszystkich
Pewnie musi Twój organizm odreagować po antykoncepcji , ja na Twoim miejscu bym się nie martwiła tylko poczekała , ja na szczęście nie miałam tego problemu od odstawienia mam regularne cykle
 
Do góry