reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

Aha termometr najlepszym jest ten z dwoma miejscami po przecinku. I tez najlepiej kupic na necie.

Inviato dal mio ALE-L21 utilizzando Tapatalk
 
reklama
Hej dziewczynki co t u was ? U mnie nic nowego 29dc robiłam test ciążowy wczoraj ale niestety negatywny , brzuch i plecy mnie bola jak na okres i piersi już tak nie bolą więc już wiem że znowu wszystko do dupy !!! Pewnie przyjdzie dzisiaj lub jutro
 
Sunshine przykro mi....Moze nast razem sie uda!!!!
Ja dzis 24 dc i do okresu jeszcze 9 dni....oszalec idzie,leb mi peka od myslenia

Inviato dal mio ALE-L21 utilizzando Tapatalk
 
Sunshine przykro mi....Moze nast razem sie uda!!!!
Ja dzis 24 dc i do okresu jeszcze 9 dni....oszalec idzie,leb mi peka od myslenia

Inviato dal mio ALE-L21 utilizzando
Tapatalk

Najgorsze jest to że dużo moich znajomych albo zaszła w ciążę albo blisko porodu idzie się załamać ale widac nie mój czas ... Trzymam kciuki za Ciebie
 
Nic mi nie mowi,tez dzis mam dola jakk skurw.....
I na tym forum,ale na innych watkach stale ktos zachodzi,widze pozytywne testy i wyc mi sie chce..takze Cie rozumiem[emoji26]

Inviato dal mio ALE-L21 utilizzando Tapatalk
 
Bafinko co u Ciebie?? coś suwaczka nie widzę.. i aż strach pytać..

Agusia uregulowaly sje cykle coś?? czy już w ciazy jesteś??

Kacha widzialam Cie na staraczkach, dobrze że dalej walczycje bo warto..
 
Lilith walczymy ale ja już psychicznie wysiadam. Męczy mnie ten temat bo ileż można się starać. U mnie leci 11 cykl. Za tydz. wejdę w 12 cykl. W listopadzie miałam rocznicę odejścia mojego Aniołka więc łatwo nie jest. Mój synek przestał pytać o braciszka więc mu się już też znużył temat. Mój m już nawet nie wierzy że może się udać. A mi się już też jakaś obojętność włącza. Psychicznie przygotowuje się, że więcej dzieci mieć nie będę. Piwnicę i garaż mam zawaloną rzeczami po moim synku więc niedługo też będę musiała zabrać się za sprzedawanie tych rzeczy. Staraliśmy się w tym cyklu ale ja nawet nie liczę, że mogłam zaskoczyć.Czuję się tak jakbym się nie starała i czekała na kolejną @.
A jak tam u Ciebie?
 
reklama
lilith dziękuję że pytasz :) suwaczek ciązowy usunełam bo mała jest już po tej stronie brzuszka:) jest cudowna, co prawda całe dnie wisi na cycu ale jest spełnieniem naszych marzeń staraliśmy się o nią ponad trzy lata więc KACHA nie poddawaj się tobie też się uda

lilith a co u ciebie?? wiem ze masz za sobą trudny czas:( jak się czujesz?? co dobrego słychać??
 
Ostatnia edycja:
Do góry