reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

Odpukać od tego czasu cisza. w przyszłym tygodniu mam kolejna datę @ wiec zobaczymy.
Jak szykowania do świąt. miałam urwanie głowy ale uff juz poza jedzeniem wszystko gotowe. Teraz odliczam do scanu.

Kacha co z Tobą??
 
reklama
Kochana nie licz Ty tych cykli juz, masz normalnie jakieś objawy na owulache?? bo dni cyklu tez bym liczyć przestała. powiedz, uzywaliscie ten żel wspomagający??
 
Lilith z reguły czuje jajniki na owulację, lewy bardziej a w prawy to muszę się już wsłuchać. Śluz płodny się pojawia i ochota na seks też. No i regularne mam cykle więc wiem kiedy mniej więcej ta owulka ma być. Chociaż ostatnio zaczęły mi się wydłużać z 26 dni na 28, 29 dni ale to nie jest jakaś wielka zmiana. Nie używamy wspomagaczy. A co to za żel? Ja biorę witaminy dla starających i magnez z b6 a m ogólnie witaminy.
 
Moj brał witaminy. nie wiem czy pomogły bo np.w cyklu z coreczka nje brak akurat. żel np.pressed. poprawia sluz by plemniki miały łatwiej. U mnie zero skuzu było.. kiedyś uzywalam ale powkem Ci, że za każdym razem jak zaszłam go akurat żelu nje miałam.. i te miesiące ( z cora i obecnje) uznawalam za stracone i olewalam haha. z synem to wiadomo, szok wiec zauważyłam pk 2 tyg. ze coś jest nie tak jak wymioty były mega,,
Owulke mam mocno objawowa. nazywam to ' jakbym miała kij w dupie ' bez obrazy.. niestety nawet usiąść nie mogę normalnje..
Dlatego sprobojcie.. Nie licz sobie dni, jak ochota na sex jest to i przytulanie wtedy kiedy trzeba będzie. odliczaniemcykli jest takie męczące..
Nie masz Ty tsh a,bo prolaktyny za wysokiej? masz potwierdzona owulacje?

W czwartek mam genetyke. liczę każdy dzjen.
 
lilith hormon tsh robiłam 3 miesiące po poronieniu i miałam 1,29 więc ok. Prolaktyny nie robiłam. Co do owulki to już sama się zastanawiam czy ona jest. Objawy na to wskazują, choć słabiej ją odczuwam od paru miesięcy. Kiedyś to jajniki tak mnie bolały że miałam wrażenie że zaraz wypadną. We wrześniu byłam na usg w 16 dc i ginka twierdziła niby że owulka była wtedy z prawego jajnika (co też obstawiałam) ale po macicy nie była pewna, bo nie widziała płynu w zatoce dauglasa. Ale miała kiepski sprzęt (sama to przyznała) więc wzięłam na nią poprawkę. Zaradziła żebym brała infolik przez 3 miesięcy ale u niektórych infolik czy inofem namieszał tylko w cyklach więc na razie go nie brałam. U nas teraz były dni płodne więc 7, 12,13, 14 dc był obstawiony. Sexik dla przyjemności, bez spiny. Czuje się psychicznie dużo lepiej, mam wrażenie że już odpuściłam, chyba zdałam sobie sprawę że skończę na jednym dziecku i nie ma co się spinać bo jak nie jest mi dane mieć drugie dziecko to choćbym na głowie stawała to nic z tego nie będzie. Sexik się mogę bez zabezpieczeń bo i tak ciąża mi nie grozi-więc przynajmniej na tym zaoszczędzimy;). A jak tam u ciebie?
 
Nie ogarniam. Jutro się postaram odezwać.
Po scanie super. Przed nowym rokiem powinnam mieć wyniki.
Nie było nic między nogami. W pierwszym tyg stycznia idę potwierdzić :)
 
reklama
Wyniki miałam z opóźnieniem, co za stres.. Ale wszystko dobrze!
Będzie znowu coreczka, chyba mój Aniolek wrócił.
W czwartek jeszcze scan narządów wew i serca.

Kacha i jak??

Bafinka jak dzieci??
 
Do góry