)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

reklama

Bafinka

Fanka BB :)
Miasto
Płock, Poland, Poland
Rozwiązania
0
Lilith kwiatuszek witam się i ja dobrze przeczytałam?
Lilith rodzisz zaraz? To Judytka ile ma rodzeństwa?

Kwiatuszki ale zmiany w szoku jestem a co z dzidzia?

Łacha tu jeszcze zagląda?

Ja wróciłam na bb bo stał się cud.. naprawdę nadal nie mogę w to uwierzyć.. przecież mam pco nie mam owu moim długim staraniom towarzyszyła cała lista leków... A teraz nagle przed wyjazdem na wakacje robię test bo okresu jak zwykle nie ma a tak!!!! II kreski szok niedowierzanie... Nie planowaliśmy trzeciego dziecka.. nie zabezpieczaliśmy się bo zajście w ciążę wydawało się nie realne a tu ooo.. u lekarza już byłam ciąża jest młodsza niż o OM( co wydaje się logiczne bo ja mam baaaardzo długie cylke) serduszko już pulsowało ale takie malutkie że ledwo można było coś zobaczyć.... Na razie jestem w zawieszeniu boje się że znów poronie.. boje się jak damy sobie radę z trójką... Przyszłość mnie przeraża... Ale na lekach już jestem na podtrzymanie i robię co mogę by dzidzia była zdrowa..

kacha10

Rozwiązania
0
Bafinka hejka.Kupę lat. Zagladam czasem z sentymentu ale ja już swoją produkcję zakończylam.Mam 2- ke dzieci- syna 7 letniego i córkę 15 miesięczna.O córkę staralismy się tyle co o syna - rok i 5 miesięcy.Choc w przypadku córy mielismy jeszcze przed bardziej pod gorke bo przed nią miałam poronienie zatrzymane i strasznie to przeżyłam i to wszystko jeszcze wydluzylo nas bardziej w czasie od upragnionego drugiego dziecka.A u Ciebie trojeczka- łatwo pewnie nie będzie ale dacie radę.Gratuluję i zycze nudnej oraz spokojnej ciąży.Z reguły jak człowiek nie myśli o staraniach to zaskakuje.Ja w 3 przypadkach zachodzilam kiedy byłam w niezlym stresie.Miałam inne problemy niż zachodzenie w ciążę.W trzecia ciaze zaskoczylam w miesiacu kiedy zmarla moja kochana babcia.

Bafinka

Miasto
Płock, Poland, Poland
Rozwiązania
0
Łacha super doczekalas się córki no ja też myślałam że na dwójce skończymy... Trudno mi się jeszcze tym cieszyć bo mam wiele obaw.. ale cóż jak już jest to trzeba się cieszyć...

enej

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Czy ktoś tu jeszcze zagląda? Ktoś kto po długiej antykoncepcji stara się o drugie dziecko a nie ma owulacji dłużej niż 3msc?

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry