reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

Paulina może po prostu musi ci się unormować po tabletkach. Trzeba czasu :)

Krysiulek i jak tam u Ciebie zamówiłaś ziółka ?

Barbarka a ty pijesz te dwie na raz Regularne Cykle i Płodność? od kiedy pijesz , coś ci się już uregulowało jeśli chodzi o hormony ?
 
reklama
paulina to chyba jak pisze aga, musi ci się unormować po tabletkach, a kiedy je odstawiłaś ?

aga zamówiłam kombo, full wypas Regularne Cykle + Płodność, teraz będę chodzić jak w zegareczku, unormuję hormony i zagnieżdżę fasolka w brzuchu :D
 
krysiulek to trzymam kciuki :)

ale je to tak poza piciem Regularne Cykle nic nie robię szczerze mówiąc, bo nie chcę się za bardzo spinać, delikatnie się obserwuję, żeby wiedzieć czy się hormony normują i tyle, nie chcę żeby stres mnie paraliżował
 
dziewczyny powodzenia w staraniach ! na pewno zioła z baby and mama med wam pomogą, u mnie zwalczyła mdłości i wzdęcia to wam też pomogą ! Tylko nie zapominajcie o partnerach też są potrzebni żeby był dzidziuś :)
 
Hej,
witam nowe koleżanki :)
U mnie dobrze, dzieciaki zdrowe. Chyba znalazłam sposób żeby Kubuś już tak nie wymiotował :) Ale za to mam chyba problem z Martą i nie wiem gdzie uderzyć po pomoc :(
 
Barbarka a ty pijesz te dwie na raz Regularne Cykle i Płodność? od kiedy pijesz , coś ci się już uregulowało jeśli chodzi o hormony ?

widzę poprawę w śluzie - tzn. teraz w ogóle moge odróznic płodny o d niepłodnego, bo wczesniej nie byłlo różnicy, także chyba te Regularne Cykle podziałały
Pije je razem - nie ma przeciwskazań, tylko siku po tym wszystkim sie bardzo chce i często :D ttyle płynów :)
 
reklama
Agusia a co się dzieje z Martą ?

Paulina to na świeżo jesteś po odstawieniu tabletek, czyli rozumiem że starania dopiero się zaczynają :)

Barbarka ale po ziołach chyba ogólnie tak jest , że się chce bardziej siusiać ;) u mnie właśnie tez jest delikatne zmiana w śluzie ale to i tak jakoś się jeszcze mija to wszystko, no nic będę dalej to piła i czekała na efekty :)

Nowaewa to fakt partner jest potrzebny żeby był dzidziuś, staram się nie zapominać o tym ;)
 
Do góry