reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

Wow Kwiatuszku ale zmiany niesMowite. Jesteś szczęśliwa rozumiem i to najważniejsze! Czy teraz temat maluszka został odlozony??
Planujecie na stałe czy czasowo tam?

W środę scan i wizyta, jak się uda to w piątek wywołanie a jak nie to 21 cc. Dluzy się :)
 
reklama
Mój mężczyzna mieszka tu na stałe więc pewnie i ją tu zostanę. Hmm o dziecku rozmawialiśmy ale za jakiś czas. Najważniejsze że ma chęci. Z Kasią mam kontakt przez FB a Wy macie?
 
Hej, jestem Tu nowa..
Brałam tabletki antykoncepcyjne 3,5 lata czy 4 lata, a odstawilam w roku 2013 czy w roku 2014. Mam regularne miesiączki. Jesteście pewne, czy zajdę w ciążę? Mam trochę stresu, ale to przez moją pracę i pracę mojego przyszłego męża.. Za 3 tygodnie wychodzę za mąż.. Mój dość długo pali, nie pije, ma ciągły stres (to przez jego pracę)..
 
agaKr wszystkie tu jestesmy, bo każda z nas chciałaby bardzo zajśc w ciążę... a niestety niczego nie można przewidzieć. :( czasem wszystko książkowo, a i tak ciązy brak
 
To i ja dołączę do wątku :) Odstawiłam brałam w sumie koło 12 lat. Odstawiłam w kwietniu ale tylko na dwa miesiące, pierwszy cykl po odstawieniu był taki sam jak przy braniu tabletek tj 28 dni. Następny już koło 33 dni z tego co pamiętam, potem znowu zaczęłam brać i 28go września wzięłam ostatnią tabletkę, okres dostałam z 1 na 2 października. W poniedziałek tj. w 14 dc miałam lekki ból podbrzusza, kilka dni wcześniej pojawiało się kłucie jajników, wczoraj ten sam ból tylko sporo nasilony, ślub przezroczysty i lepki. Zastanawiam się kiedy w moim przypadku wykonać test żeby był wiarygodny? Myślę czy nie na koniec miesiąca 31go października, co sądzicie?
 
reklama
To i ja dołączę do wątku :) Odstawiłam brałam w sumie koło 12 lat. Odstawiłam w kwietniu ale tylko na dwa miesiące, pierwszy cykl po odstawieniu był taki sam jak przy braniu tabletek tj 28 dni. Następny już koło 33 dni z tego co pamiętam, potem znowu zaczęłam brać i 28go września wzięłam ostatnią tabletkę, okres dostałam z 1 na 2 października. W poniedziałek tj. w 14 dc miałam lekki ból podbrzusza, kilka dni wcześniej pojawiało się kłucie jajników, wczoraj ten sam ból tylko sporo nasilony, ślub przezroczysty i lepki. Zastanawiam się kiedy w moim przypadku wykonać test żeby był wiarygodny? Myślę czy nie na koniec miesiąca 31go października, co sądzicie?

Minimum 10 dni od stosunku ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Do góry