reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

Też mi się właśnie tak wydaje. Jedyne co to zbiera mnie rano na wymioty i piersi bolą ale tylko jak sie je dotknie . Więc nie wiem . A tym bardziej że w środku cyklu miałam plamienia
 
reklama
angelaa każda sytuacja jest możliwa... moze to być zarowno ciąża jak i zwykłe poprzestawianie cyklu... musisz odczekać, iść spokojnie na wizytę i wszystko się wyjaśni... no chyba że przed braniem tabletek miałaś jakieś długie cykle to calkiem możliwe, że testy nie wyszly pozytywnie bo za szybko je po prostu robiłaś... ale sama nie wiem... poczekaj na wizyte spokojnie :-)
 
Dziewczyny! Angela to sciemniara i oszustka. nie wierzcie jej w zadne slowo napisane. A jesli chcecie wiedziec wiecej o jej sciemnianiu zapraszamy na Staraczki Kwietniowe.


Angela a czemu nei napisalas o swojej cudownej becie ktora kupy sie nie trzyma? czemu nie napisalas ze twoj K jest przeciwny wszytskim lekarzaom i testom.

Admin powiadomiony o calej akcji Angeli. Wiec dziewczyny uwazajcie bo dacie sie nabrac jak my wszystkie na Kwietniowkach
 
Potwierdzam !!! Ta dziewczyna jest zwykla oszustka i bazuje na czyichś emocjach i uczuciach !! Przez blisko dwa miesiące cale forum kwietniowek zylo jej historia i tym, jak to w cudowny sposób niby zaszla w ciaze, ale ciaza chyba z niepokalanego poczecia jak sadze. Wszystkie dalysmy się na to nabrać, zaplacilysmy klotnia, która wlasnie ta ow osobka zaaowocowala wiec bardzo Was proszę, spamujcie jej wszystkie posty bo na pewno nie jest tym za kogo się podaje !! :no:
 
Hej laski,

dzis bylam u gina i mi powiedział, że mam niedoczynność jajników, wychodzi na to ze nie mam jajeczkowania, i ta niedoczynnosc spowodowała poronienie i jak teraz bym zaszła to prawdopodobnie znów bedzie to samo ;/ przepisał mi tabletki na 3 miesiące więc nie moge sie jeszcze starac a już myslałam, ze w tym miesiącu zaczniemy... Pozdrawiam Wszystkie :)
 
dzieki kwiatuszek ze pocieszenie :) moze i mnie sie uda:) moze ktos wie, bo lekarz mi zapisal luteine dowcipnie a kazał mi ssac, ja wczesniej na recepcie nie zauwazyłam i babka w aptece mowila zebym sie wstrzymała z braniem bo sa doustne tez a on przepisał dopochowowo i ze ona nie wie czy to mozna ssac...
 
reklama
No dowcipnych tabletek raczej ssać nie można. Każda tabletka ma swoje przeznaczenie, jedne się ssa inne połyka, jedne można dzielić na mniejsze porcje innych nie można, jedne są doustne inne dowcipne. No baba w aptece powinna mieć taką elementarną wiedzę...
 
Do góry