reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zajście w ciążę 5 dni przed owulacja

Nesbitt33

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Styczeń 2018
Postów
763
Hej kochane [emoji3059]
Właśnie z mężem staramy się o dziecko i mam pytanie, czy jest którejs z Was udało się zajść w ciążę 5 dni przed owulacja?
 
reklama
Hej kochane [emoji3059]
Właśnie z mężem staramy się o dziecko i mam pytanie, czy jest którejs z Was udało się zajść w ciążę 5 dni przed owulacja?
Zajsc mozesz tylko w owulacje. Rozumiem ze chodzi Ci o stosunek na 5 dni przed wystapieniem owulacji? Jesli tak to plemniki moga przezyc w pochwie kilka dni wiec teoretycznie jest taka możliwość
 
Owulacje mam mieć w sobotę. Mniej więcej cykle mam regularne ale wiadomo 100% pewności nie mam. Śluz też dzisiaj miałam mega wodnisty i było go dużo więc jest szansa że może się przesunęła i jest wcześniej. A przez delegacje męża ciężko to wszystko zgrać
A wiesz na 100% ze wtedy miala byc owu? Roznie to bywa ale jest taka mozliwosc.
 
Wiesz, jak to jest - jak nie chcesz zajść w ciążę, to zajdziesz i odwrotnie.
Teoretycznie plemniki są w stanie przeżyć kilkadziesiąt godzin w pochwie, ale wiadomo, to loteria.
Najlepiej zainwestuj w testy owulacyjne i nimi sprawdzaj, kiedy ta owulacja faktycznie jest.
Powodzenia! :)
 
Hejka. Powiedzcie mi prostym językiem.robie już kilka dni testy oeulacyjne i z dn na dzień jest coraz ciemniejsza ta druga kreska. Proszę powiedzcie mi jaki kolor będzie miała JUŻ W DNIU OWULACJI? Bo ciemna kreska taka sama jak ta druga albo nawet mocniejszą oznacza że do 24-36h wystąpi owulka. To jaki kolor ma w dniu docelowo owulacji?
 
Hejka. Powiedzcie mi prostym językiem.robie już kilka dni testy oeulacyjne i z dn na dzień jest coraz ciemniejsza ta druga kreska. Proszę powiedzcie mi jaki kolor będzie miała JUŻ W DNIU OWULACJI? Bo ciemna kreska taka sama jak ta druga albo nawet mocniejszą oznacza że do 24-36h wystąpi owulka. To jaki kolor ma w dniu docelowo owulacji?
Testy wykrywaja pik lh nie pokaza ci dnia owulacji. pokaza pik ktory zwiasuje owulacje od 24-36 h
 
Testy wykrywaja pik lh nie pokaza ci dnia owulacji. pokaza pik ktory zwiasuje owulacje od 24-36 h
Ja rozumiem ale dlatego pytam. ONE ZWIASTUJA OWULACJE. czyli mam rozumieć że w dniu owulacji już kreska powinna być słabsza no bo owulka przyszła tak? A już nie jest przewidywana. Tak?
 
reklama
Do góry