reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zajście w ciążę 5 dni przed owulacja

Potem czytają to małolaty i pytają czy może być ciąża z pettingu w dni niepłodne. a my załamujemy ręce.
Dokładnie. Poprzytula się z chłopakiem w bieliźnie i boi się ciąży. Ciekawa jestem, czy jak własnym dzieciom będą tłumaczyć kwestie seksu, cyklu i całej reszty to też będą używać "zamienników".
 
reklama
Dokładnie. Poprzytula się z chłopakiem w bieliźnie i boi się ciąży. Ciekawa jestem, czy jak własnym dzieciom będą tłumaczyć kwestie seksu, cyklu i całej reszty to też będą używać "zamienników".
Może to nie jest dyskusja na ten wątek, ale ja uważam, że pewnie w rozmowie z dziećmi też będą używać takiej nowomowy albo co gorsza nie będą rozmawiać z dziećmi wcale. I pewnie jest to kontynuacja pokoleniowa, bo nie widzę innego powodu dla którego dorosła kobieta nie powie „wagina, pochwa, seks, współżycie” a sięgnie po infantylizmy albo wulgaryzmy niż to, że wyniosła z domu zażenowanie tematem intymności i pruderię.
 
I jak udało się u Ciebie ? Stosunek około 5 dni przed owulacja i ciąża jest ?:)
Dziewczyny, ja też walczę ko ciążę 🙂 w styczniu niestety doszło do niewydolności szyjki macicy i straciłam dziecko w 20 tygodniu ciąży. Krwawienie wystąpiło 28.02 więc owulacja powinna pojawić się u mnie jutro. Mąż właśnie dziś wyjechał do pracy za granicę więc staraliśmy się przed te kilka dni do wczoraj ( ok 23:00/24:00). Czekam z niecierpliwością aż będę mogła wykonać test 🙂🙂☺️ marzy nam się ta ciąża bo straszna pustka nastała. Na badaniu kontrolnym lekarz dał nam zielone światło co do staran dlatego ruszyliśmy już od pierwszego cyklu po poronieniu. Trzymajcie kciuki❤️ o ile jeszcze tu jesteście!

Pozdrawiam Was ❤️
 
Do góry