reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zajście w ciążę 5 dni przed owulacja

reklama
Ach dziewczyny tak się cieszę że się wam udało ! Ja też nie miałam wyjścia i przytulanki były 3/4 dni przed owu i teraz czekam 🙂 może mi też się uda akurat. Jaka macie płeć dziecka dziewczyny ? Chociaż pewnie nie odpiszecie po takim czasie . Gratuluję ❤️
 
Nie używam słowa "serduszkuja" i nie wiem dlaczego inne kobiety tak piszą i szczerze nie interesują mnie dlaczego tak piszą. Napisałam przytulanki bo tak akurat mi pasowało i każdy wie o co chodzi. Każda z nazywa to jak chce. Ty wolisz tak ja tak a jeszcze inne wola pisać inaczej. Doszukiwać się nie będę drugiego dna bo nie o to chodziło w tym wątku 😊
 
Nie używam słowa "serduszkuja" i nie wiem dlaczego inne kobiety tak piszą i szczerze nie interesują mnie dlaczego tak piszą. Napisałam przytulanki bo tak akurat mi pasowało i każdy wie o co chodzi. Każda z nazywa to jak chce. Ty wolisz tak ja tak a jeszcze inne wola pisać inaczej. Doszukiwać się nie będę drugiego dna bo nie o to chodziło w tym wątku 😊
Pewnie, że każdy nazywa jak chce. Tylko jaki jest sens wyszukiwania infantylnych określeń na czynności, które mają swoje nazwy? Tym bardziej, że przytulanki to zupełnie inna czynność niż seks. No i tak jak koleżanka powyżej napisała od przytulania się w ciążę nie zajdzie.

No i nie musisz mi wyjaśnić dlaczego inne tak piszą, ale jestem strasznie ciekawa dlaczego "pasowały" ci przytulanki, a nie np. współżycie? Może wyjaśnisz?
 
reklama
Pewnie, że każdy nazywa jak chce. Tylko jaki jest sens wyszukiwania infantylnych określeń na czynności, które mają swoje nazwy? Tym bardziej, że przytulanki to zupełnie inna czynność niż seks. No i tak jak koleżanka powyżej napisała od przytulania się w ciążę nie zajdzie.

No i nie musisz mi wyjaśnić dlaczego inne tak piszą, ale jestem strasznie ciekawa dlaczego "pasowały" ci przytulanki, a nie np. współżycie? Może wyjaśnisz?
Potem czytają to małolaty i pytają czy może być ciąża z pettingu w dni niepłodne. a my załamujemy ręce.
 
Do góry