reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajście w ciąże niedługo po porodzie

Dołączył(a)
18 Listopad 2009
Postów
4
Miasto
Bytom
mam pytanie w którym tygodniu po ciąży istnieje ryzyko ponownego zajścia w ciążę i czy jest trudniej zajść w ciążę np w 7 tygodniu po urodzeniu dziecka (ciągłe karmienie piersią).

Proszę o odpowiedż
Pozdrawiam
Pajał
 
reklama
mam pytanie w którym tygodniu po ciąży istnieje ryzyko ponownego zajścia w ciążę i czy jest trudniej zajść w ciążę np w 7 tygodniu po urodzeniu dziecka (ciągłe karmienie piersią).

Proszę o odpowiedż
Pozdrawiam
Pajał

ryzyko ponownego zajścia w ciążę zaczyna się od momentu, jak zaczynasz współżycie
 
Ja słyszałam, że po urodzeniu dziecka, jeszcze łatwiej jest zajść w ciążę, znam kilka przypadków gdzie różnica była nie wielka :) Ja spodziewam się drugiego dziecka, udało nam sią za pierwszym razem :)
 
eheh to teraz inne pytanie czy w czasie karmienia piersią można zażyć dwie tabletki które przepisuje ginekolog te które trza zażyć do 72H, a pytam dlatego bo jak się nie trudno domyśleć pod koniec 6 tygodnia połogu był stosunek co prawda wyciągnołem za wczasu :tak: ale schizę i tak mam wiadomo już jedna dzidzia na świecie jest i kurcze staryczy:-D no nic jutro i tak jadę z żoną do ginekologa na kontrolę to tam wypytam co i jak niech ją zbada ładnie bo nie wyrabiam na psyche:cool2:
 
Płodność po porodzie ť Menstruacja ť Płodność po porodzie ť Ciąża i poród w Polsce - Prawdziwe historie i ciąży i porodzie. Ty też napisz do nas

kozacki artykuł który poniekąd pisze o tym ze w cale tak łatwo nie jest zajść w ciążę tam pisze ze niby tylko w tedy jak matka karmi piersią ciągle w dzień o w nocy, moja żona w sumie tak karmi caly czas cyckiem więc mam nadzieję ze bedzie gitara
nie bądź naiwny:-D moja koleżanka ma w ten sposób 4 dzieci, bo myślała podobnie, że jak karmi piersią cały czas to nie zajdzie,a tu masz zonk:-D lepiej idźcie do ginekologa po dobre tabletki dla karmiących, albo uważajcie i tyle
 
reklama
Do góry