reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zajście w ciążę po dwóch poronieniach

Domyślam się przez co przechodzisz :(
Najczarniejszy scenariusz, ze nie zostanie sie mamą.... że coś jest ze mną nie tak....życie od owulacji, do owulacji....stres, smutek.....wszystko potrzebuje czasu. Twój organizm musi wrócić do równowagi. Także nie trać wiary, wierzę, że nam się uda :)
Biorę neoparin i Prenatal uno. W poniedziałek zrobię dodatkowo TSH (ostatnie badanie 2,78) więc być może do tego zestawu dojdzie euthyrox.
Jak w poniedziałek przyrost bety będzie dobry to od razu kontaktuje się z moim ginekologiem po L4. Powiedział, że mam się nie martwić, że L4 może wystawić mi z różnych powodów. A nasze ciąże z góry są obarczone ryzykiem.
Ja jestem pielęgniarką, w szpitalu covidowym więc muszę szybko stamtąd się ewakuować.
A można wiedzieć dlaczego masz przyjmować encorton?
Miałam przeciwciała przeciwjądrowe ana1 i Ana 2 graniczne i o ile nic teraz nie pomyliłam to ten encorton na to ale tylko do 10 tyg ciąży
 
reklama
Domyślam się przez co przechodzisz :(
Najczarniejszy scenariusz, ze nie zostanie sie mamą.... że coś jest ze mną nie tak....życie od owulacji, do owulacji....stres, smutek.....wszystko potrzebuje czasu. Twój organizm musi wrócić do równowagi. Także nie trać wiary, wierzę, że nam się uda :)
Biorę neoparin i Prenatal uno. W poniedziałek zrobię dodatkowo TSH (ostatnie badanie 2,78) więc być może do tego zestawu dojdzie euthyrox.
Jak w poniedziałek przyrost bety będzie dobry to od razu kontaktuje się z moim ginekologiem po L4. Powiedział, że mam się nie martwić, że L4 może wystawić mi z różnych powodów. A nasze ciąże z góry są obarczone ryzykiem.
Ja jestem pielęgniarką, w szpitalu covidowym więc muszę szybko stamtąd się ewakuować.
A można wiedzieć dlaczego masz przyjmować encorton?
I jak u ciebie, wszystko ok ?
 
Do góry