reklama

Zajście w ciąże po przerwaniu Antykoncepcji

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Milinka25, 16 Maj 2016.

Milinka25
Najlepsza odpowiedź Milinka25, 18 Maj 2016
spróbujemy czy coś z Tego wyjdzie :)... mam nadzieję że wszystko będzie dobrze :) Przejdź do pełnej odpowiedzi
  1. Milinka25

Milinka25 Aktywna w BB

Witam mam 25 lat po 2 latach przerwałam branie tabletek antykoncepcyjnych Logest dokładnie 08.05.2016 wzięłam ostatnią tabletkę z Blistra ... Czytałam na wielu forach że starania o ciąże można podjąć dopiero po 6 miesiącach od przestania brania tabletek , chciałabym poznać waszą opinię czy któraś z was zaszła w ciąże szybciej niż 6 miesięcy po odstawieniu . Razem z ukochanym bardzo chcielibyśmy mieć Dziecko tylko boimy się wad rozwojowych płodu wkońcu tabletki brałam 2 lata o (kilku zapomniałam ). Mam nadzieję że nie zadziała to jakoś na moją płodność Pomocy !!

2. Najlepsza odpowiedź:
    Post #14020139 by Milinka25, 18 Maj 2016
  3. Elenna

Elenna Fanka BB :)

Ja bym poczekała przynajmniej 3 miesiące. W międzyczasie zrobiła kilka podstawowych badań typu morfologia, tarczyca... no i warto skonsultować się z ginekologiem, który miałby prowadzić ciążę ( przy okazji pewnie i cytologię zrobic).

4. reklama
  5. Milinka25

Milinka25 Aktywna w BB

cytologie miałam robiona jak byłam na urlopie niestety mieszkam i pracuje za granicą a tutaj z przyszłymi matkami niezbyt dobrze sie obchodza tak samo jak z ciężarnymi. czytałam ze wiele Kobiet w pierwszych tygodniach i miesiącach zachodziły w ciąże i wszystko przebiegało prawidłowo.Tylko ja czuje niepokój

6. Aria1010

Aria1010 Moderatorka Członek załogi

Ja zaszłam w trakcie i młody jest zdrowy ... dziś nam pokazał że to ON ...
    A 1 syn w 2 cyklu po odstawieniu i tez oczywiście zdrowy okaz...
    Moja gin mówi ze teraz tabletki w niczym nie przeszkadzają ... raczej chodzi chyba o to ze kobiety różnie reagują po odstawieniu i każdej inaczej hormony się normuja

7. Elenna

Elenna Fanka BB :)

Jeśli sama masz obawy to odczekaj chociaż z miesiąc. Spokój matki też dla dzidziusia jest ważny ;)

8. Milinka25

Milinka25 Aktywna w BB

Głosów: 1
    spróbujemy czy coś z Tego wyjdzie :)... mam nadzieję że wszystko będzie dobrze :)

Milinka25, 18 Maj 2016 Najlepsza odpowiedź

Poleć forum