reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajście w ciąże zaraz po okresie

Dołączył(a)
4 Październik 2016
Postów
9
Witajcie, jestem tutaj świeża ;) ale mam bardzo ważne pytanie. Zawsze miałam regularne miesiączki. Niestety nie zauważyłam, że ostatnie dwa okresy miałam dosyć nieregularnie. jeden cykl 23 dni a drugi 26 dni. Zawsze miałam co do dnia i godziny, idealnie wręcz... Okres zawsze trwał 7 dni, aczkolwiek ostatni trwał tylko 4 dni i był dosyć skąpy. Niestety zaraz po okresie, współżyłam z moim partnerem ' dosyć intensywnie ;) ' . Moje pytanie brzmi... czy mogłam dwa dni po okresie zajść w ciąże, czy jest faktycznie jakieś prawdopodobieństwo, że mogło tak się stać ? ;) Pozdrawiam ! i proszę o odpowiedzi !! :) Przepraszam, jeśli taki temat był już założony.
 
reklama
Jeżeli masz krótkie cykle istnieje prawdopodobieństwo że owulacja wypada wcześniej dodatkowo plemniki mogą przeżyć w drogach rodnych nawet 5 dni dlatego jeżeli wspolzylas bez zabezpieczenia możesz być w ciąży
 
Policzmy.
Przy cyklu 23 dniowym- owulacja 14 dni przed koncem cyklu, czyli w 9 dniu. Okres -4 dni. wspolzycie w szostym dniu, czyli 3 dni przed spodziweana owulacja. Szanse na ciaze sa, ale moim zdaniem, raczej male
No tak ale owulacja nie zawsze jest w 14 dniu zawsze cos moze się przesunąć chodzi mi ze np przed sama miesiączka u mnie tak bylo:D
 
Olcia happybeti chodziło że 14 dni przed końcem cyklu czyli przy cyklach 23 dniowych jest 9 dnia a na przykład przy cyklach 31 dniowych 17 dnia☺ bo że nie zawsze jest w 14 dniu to oczywiście masz rację☺
 
reklama
witam ja tez mam podobne zapytanie. Miesiączkę miałam 25 września a kochałam się 3 pażdziernika do końca... :) cykle mam co 27-28? dziś bolą mnie jajniki, a zawsze tak było tylko w dzień owu... proszę o konkretne odpowiedzi :) Dziekuję
 
Do góry