reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakasuję rękawy i odkładam koronę, czyli moderacja w czasach COVID -19

Oczywiście będę obserwować wątek na bieżąco i przekazywać linki na mojej grupie. Pierwszy już udostępniłam. Niestety w kwestii tekstów nie pomogę. Z tego co kojarzę to nie mamy dziewczyn w podanych zawodach ale zapytałam może ktoś się nie ujawnił.
 
reklama
Hej ja także będę obserwować i podawać dalej . Zapytam zaraz dziewczyn , ale jak coś mam mamę pielęgniarkę, która może nam na bieżąco przekazywać informacje. Ja z nią jestem w stałym kontakcie i dzięki temu się tak nie stresuje
 
Hej ja także będę obserwować i podawać dalej . Zapytam zaraz dziewczyn , ale jak coś mam mamę pielęgniarkę, która może nam na bieżąco przekazywać informacje. Ja z nią jestem w stałym kontakcie i dzięki temu się tak nie stresuje
To super pomysł, bo często ludzie przez błędne wiadomości lub ich brak popadają w panikę
 
Witam się i ja :)

1. Ja dużo jestem on-line więc nie ma sprawy, będę obserwować.
2. Przekażę :)
3. Z tym niestety nie pomogę z powodu pracy zawodowej.
4. Nie zauważyłam, zrobię rozeznanie
5. ---
6. ---
 
1. Tak, mogę i z chęcią będę obserwować.
2.nie ma problemu, mogę wrzucić na dwa wątki, w których się udzielam
3.ja niestety nie jestem dobra w pisaniu i czasowo tego nie ogarnę :-(
4.niestety nie kojarzę, ale mogę zapytać
5.---
Bardzo bym chciała ale jestem Już krok od porodu, plus cała 5 dzieci domu, choćbym nie wiem jak chciała nie dam rady 😔
 
reklama
1 i 2pkt oczywiście do zrealizowania, przekażę wszystko dziewczynom na wątku. Niestety w pozostałych pkt nie jestem w stanie pomóc.
 
Do góry