reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakasuję rękawy i odkładam koronę, czyli moderacja w czasach COVID -19

Punkt 1 i 2 jak najbardziej [emoji6] angielski znam, ale niestety przy dwóch małych bąbelkach czasu brak...
W pozostałych punktach nie pomogę, bo nie znam takich osób
 
reklama
UWAGA
Dziewczyny będę dopisywać w pierwszym poście wszystko, żeby nie pogubić. Teraz polecą informacje jakie spotkania online będziemy robić ze specjalistami z różnych dziedzin. Poproszę spójrzcie i zastanówcie się jakie macie pytania lub jakie pytania mogą mieć dziewczyny. Do dyspozycji mamy na cito:

1. położną i doradczynię laktacyjną
2. pediatrę
3. ginekologa położnika
4. logopedkę
5. fizjoperapeutkę dziecięcą
6. fizjoterapeutkę uroginekologiczną

I jeszcze jedna prośba: Potrzebuję jeszcze 50 zgłoszeń do konkursu Link do: Konkurs. Hania Humorek jest mistrzynią Humorków. Czy twoje dziecko również? Uratujecie mnie? Nie wpadło mi do głowy, że on jest trudny ;)
 
Ja bym miała pytanie do fizjoterapety jakie ćwiczenia wykonywać z 4 letnim dzieckiem na "krzywienie lewej nogi przy chodzeniu" -nóżka ucieka do środka.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja mam pytanie do położnej i doradcy laktacyjnego: jak radzić sobie z refluksem u niemowlaka KP, który już na widok piersi wpada w histerię? Czy przy nasilonym refluksie możliwe jest karmienie piersią?

Drugie pytanie do pediatry - czy w zaistniałej sytuacji (przy zachowaniu zasad kwarantanny i nieutrzymywaniu z nikim kontaktów) warto nalegać na szczepienie dziecka? Kiedy to będzie bezpieczne? Syn ma 3 miesiące, nie zdążyliśmy się zaszczepić na nic poza pierwszym szczepieniem w szpitalu.

W sprawie Hani Humorek nie pomogę, moje bąki nie są w wieku szkolnym :-(
 
Myślę, że w dzisiejszych czasach pojawia się dużo wątpliwości dotyczących przebiegu ciąży. Tak więc pytanie do ginekologa-położnika, jak zachowywać się w sytuacji odwoływania lub przekładania wizyt ginekologicznych (zamknięte przychodnie, lekarz w kwarantannie) a także czy organicznie ich liczby powinno nas niepokoić, czy jest to wręcz wskazane?
Czy takie samo powinno być podejście osób zdrowych, jak i zdiagnozowanych w kierunku cukrzycy, chorób tarczycy itp.?
 
Od dłuższego czasu czekałam na wizytę u fizjoterapeuty uroginekologicznego, niestety wizyta odwołana, więc nie wiem, kiedy będzie :(

Mam więc pytanie, czy są jakieś ćwiczenia na wzmocnienie mięśni dna miednicy po porodzie sn, które można wykonywać w domu samodzielnie, jeszcze przed wizytą. Tzn jakieś ćwiczenia, które są "bezpieczne" i sobie nie zaszkodzimy wykonując je samodzielnie.
 
Kochane udostępnijcie w waszych działach. Poślę jeszcze newsletter :)

 
Kochane udostępnijcie w waszych działach. Poślę jeszcze newsletter :)

Poszło do dwóch grup
 
reklama
Do góry