reklama

Zakaz zblizania się do dzieci

Temat na forum 'Porady prawnika' rozpoczęty przez aniś, 24 Listopad 2010.

1. aniś

aniś Początkująca w BB

Walczę o to by być samotną mamą. Rozstałam się z ojcem moich dzieci 3 mc temu. Pił alkohol, ublizał mi, wyganiał z domu, groził a na koniec naszego związku podciął se żyły. Mieszkam teraz sama z dwójką dzieci, złożyłam pozew do sądu o ograniczenie mu praw rodzicielskich, założyłam sprawe o znęcania się nad rodziną psychicznie i o grozby karalne. Napisałam dziś wniosek do prokuratury o zakaz zbliżania się do mnie i do dzieci, nachodzi mnie w domu i w miejscach publicznych, kłuci się ze mną i zakłuca nasz spokuj. Oddałamalimenty do komornika bo nie płacił mi na dzieci i miałam dość się prosić.
    Czy mogę mu do sprawy zakazać się widywać z dziećmi? Sprawa jest 20 grudnia. Jestem tak zniszczona psychicznie, że jak go widzę to się cała trzęse z nerwów, jestem szczęśliwa jak go nie oglądam w ogóle. Byłam ze sobą u psychologa i powiedziała mi pani, że mam syndrom kobiety skrzywdzonej. Były konkubent leżał w szpitalu psychiatrycznym i ma jakieśzenia osobowości- F 60, co to takiego? Nie jest stabilny emocjonalnie, w jednej chwili jest spokojny w drugiej poddenerwowany i spięty, co przechodzi na mnie i na dzieci.
    Jak mu powiedziałam by się leczył alkoholowo i psychiatrycznie, to będzie widział dziec ale oznajmił mi, że to jego życie i nie bede mu mówiła co ma robić.
    Marze tylko, by zniknął z naszego życia i chcę mieć święty spokój a dzieci z powodzeniem wychowam sama.

Ostatnia edycja: 24 Listopad 2010
  2. reklama

Poleć forum