reklama

Zakażenie pochwy bakterią e. coli

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez Renee29, 29 Kwiecień 2013.

1. Renee29

Renee29 Mama sierpniowa'06

Hej dziewczyny,
    Czy któraś z Was miała bakterię coli w pochwie???
    Na posiewie z pochwy wyszło mi, że mam bakterię e. coli. Walczę z tym już blisko pół roku. Na początku byłam pewna, że to grzybica, bo upławy identyczne: białe i serowate. Lekarz leczył mnie na grzybicę. Gdy widział, że nie ma rezultatu, tzn. był ale tylko do kolejnej miesiączki i jazda zaczynala się od nowa, to wtedy dopiero kazał zrobić posiew. Dostałam antybiotyk i zobaczymy co będzie. Chłop mi już powoli usycha, jak to dłużej potrwa to chyba do sąsiadki pójdzie :baffled:. Czy ktoś
    ma podobne doświadczenia?

2. reklama
  3. anitha

anitha Fanka BB :)

zlapalam ta bakterie jak bylam w drugiej ciazy , 5 tyg na antybiotyku bo to ciagle wracalo. po porodzie znowu wrocila. jedna lekarka mi powiedziala ze jak sie juz raz to zlapie to niestety bedzie wracac i rzeczywiscie co jakis czas wraca. teraz odpukac od 5 miesiecy nie mam juz tego problemu ale wiem co czujesz. ja nie mialam tego co miesiac ale co 2-3 i tez zawsze po okresie. mialam z polski kremy , tabletki i pomagaly ale tylko na jakis czas, ostatnim razem dostalam jakas 1 tabletke doustna (mieszkam w uk) i ona mi dopiero pomogla. niestety nie pamietam jak sie nazywala.

Poleć forum