reklama

zakażenie u niemowlaka

Temat na forum 'Zdrowie' rozpoczęty przez paaulisia20, 13 Grudzień 2008.

1. paaulisia20

paaulisia20 Mamusia Juleczki 5.07.07

czesc dziewczyny!!!!

mam takie male pytanko:
    moja kuzynka urodzila tydzien temu dzidizusia dziewczynke lecz przy porodzie mala dosatla jakiegos zakazenia:baffled: mimo to wypuscili ich normalnie do domu bierze teraz zastrzyki. Problem w tym ze malutka ciagle spi i ciezko jest ja obudzic do jedzenia itd... poza tym wogole nie placze:no: ciocia mowila ze tylko kwili od urodzenia wogole nie plakala.
    w szpitalu mowia ze wszystko jest dobrze:szok::szok::szok:
    jak Wy myslcie co to moze byz czy moze dziecko tak reaguje na zmiane otoczenia

dziekuje bardzo za posty:tak::happy:

2. BASIA.J

BASIA.J Fan(ka)

a jak u niej z żółtaczką ?

3. reklama
  4. joe alex

joe alex Mamusia Tomka i Piotrusia

Mojej znajomej dziecko też prawie w ogóle nie płakało_Okazało się, że miało jakieś potężne problemy neurologiczne. Dzięki szybkiej interwencji położnej środowiskowej, która odwiedzała ich co tydzień w domu, wszystko już jest ok.

Lepiej dmuchać na zimne i zasięgnąć porady lekarza.

5. paaulisia20

no wlasnie nie ma żoltaczki:no:
    w niedziele byli w szpitalu bo nie chciala sie obudzic i lekarz powiedizla ze wszystko dobrze:szok:

6. BASIA.J

BASIA.J Fan(ka)

mnie sam brak płaczu by nie niepokoił , bo ja miałam takie nie płaczące dzieci
    ale niepokoi mnie to nie jedzenie
    chyba popędziłabym do pediatry !

7. paaulisia20

no wlasnie ja tez i do tego kolki:confused: nie wiem co to moze byc???

8. joe alex

Basia ma rację. Paulisia, dla własnego spokoju i zdrowia dziecka udaj sie do pediatry

9. paaulisia20

ale to nie z moja dzidiza mam proble mtylko mojej cioci:-(

10. reklama
  11. joe alex

Paulisia, przepraszam. Już pukam się w tą moją rozczochraną głowę:tak:

12. MartaZiolko

MartaZiolko Fanka BB :)

Oczywiście do pediatry można się udać, ale wiem że bywają takie "ciche" dzieci.
    Mojej córeczki to nie dotyczyło;-), ale mam taką sąsiadkę której córeczka wogóle nie płakała, przesypiała całe dnie i trzeba ją było budzić na jedzenie.
    Dziewczynka ma teraz ok 6 m-cy, rozwija sie prawidłowo i jest zdrwoym i wesołym bobasem... no widocznie takie "egzemplarze" też się rodzą:-)

Poleć forum