reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakażenie układu moczowego w częsci nieokreślonej u 2 miesiecznego dziecka

nie zrozumialas mnie chyba.jak wyczailam te 3 powiekszone wezly z tylu glowki to latalam po lekarzasz i prosilam sie o badanie krwi.wkoncu jak juz powiedzialam ze nie wyjde dopoki mi nie zrobia podstawowego badania krwi to zbadali ja i wyszlo wszystko ok.te badanie cpr jest tez w tym przypadku bardzo wazne bo to jest badanie czy w organizmie jest jakas niewykryta infekcja.otoz badanie krwi bylo ok i infekcji tez zadnej nie bylo w organizmie.3 tyg temu maly mial dosc konkretna infekcje otoz mial ostre zapalenie gardla,wychodzily mu 4 zeby i dostal opryszczki dookola ust.bral antybiotyk bo migdalki mial wielkosci duzego jajka.i narazie tez mu zostal wezel powiekszony pod zuchwa.jest dosc spory no ale czekam az sie wchlonie.maly goraczki nie ma tylko ze teraz dostal strasznego kataru i znowu wchloniecie sie tego wezla moze dluzej potrwac.a skoro twojemu malemu nic nie bylo to dlaczego mu robilas te badania??cos przeciez musialo jeszcze sie dziac skoro pomyslalas akurat o tych dwoch chorobach??
 
reklama
Po prostu mój mąż chorował jako nastolatek na toksoplazmoze i miał powiekszone wezły z tego tez postanowilismy małemu zrobic takie badania.
 
no to rozumiem teraz twoje obawy:-).pewnie tez bym tak zrobila.no ale u mnie w rodzinie nikt na to nie chorowal takze nie bylo wskazan zeby o tym pomyslec.no i badanie krwi bylo w jak najlepszym porzadku;-)zapomnialam ci napisac o takiej stronce Profesjonalna porada lekarska w 1 godzinę - dziecko24.pl tam piszesz o swoim problemie i w godzine dostaniesz porade specjalisty.tez tam pisalam o wezlach od malego:-)zarejestruj sie tam i zapytaj o te wynuki.moze cos doradza.pozdrwiamy
 
Do góry