reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakończenie karmienia

Kordzina gratuluję cudownego stanu - ja czasem tęsknię za ciążą :D

A na temat odstawiania od piersi sie nie wypowiadam bo jeszcze przez to nie przechodzilismy :)
 
reklama
Kordzina ogromne gratulacje :)

a ja własnie mam zamiar zacząc tez odstawianie katmię tylko do końca maja i zaczynam ::)
napewno muszę zrobic to etapowo tylko jak to zrobić ???
Popołudniu dwa karmienia sa już z Bebilonu o 17 i 19 po kąpieli najgorsze noce bo Kuba budzi się kilka razy co mu dawać mleko czy herbatki?
a potem rezygnować z jednego karmienia co kilka dni? może tak być?
a nadmiar pokarmu odciągac laktatorem czy jak?

chcę odstawić go przed latem bo podczas upałow niemożna odstawiać ;)
 
Izis
nie podchodź do tego tak....
pełna obaw


Powiem Tobie, że ja nie odciągałam ani kropli
poprostu rezygnowałam z 1 karmienia piersią dziennie - tak mniej więcej
jak będziesz miałą pełne piersi to nakarmisz Kubę a jak nie będziesz potrzebowała odciągania, to nie karm i tyle :)

A co do nocy, to sama zobaczysz co Kuba będzie chciał
u nas numer z herbatką nie przeszedł
kamimy nutramigenem 1 lub 2 razy w nocy - po ok 150 ml



 
Kordzina gratulacje dzidziusia ;D

JA sie nie wypowiem bo sama jeszcze karmie piersia i nie wiem jak to bedzie z odstawieniem.
Mam zamiar do roczku ja karmic a potem odstawiamy :) No to jakeis ponad 4 miechy mi zostaly :p
 
Ja odstawilam Nikusia z dnia na dzien jak mial 6.5 miesiaca, a wlasciwie on sam sie odstawil bo juz nie chcial cycusia, plakal, kopal, odwracal glowe- no i przeslismy na butle. Mleko sciagalam jeszcze przez ok 3 tygodnie, ale bardzo male ilosci ok 20-30 ml.
 
a ja poprzednio jednak nie odstawiłam Majki ;D ;) bo szkoda mi było i serce mi pękało jak sie darła wniebogłosy, ale teraz już prawie 5 dni nie cycoliła i mam nadzieję że tym razem się uda bezboleśnie :) pokarmu nie odciągam, bo nie muszę, ale jeszcze coś tam zostało - wczoraj sprawdzałam ::)
 
Beatka ja już nie ściągam od prawie 2 miesięcy i też coś tam jest.-sprawdzałam ;D . :p ciekawe jak długo ? :)
 
reklama
Do góry