reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakrywać czy pokazywać?

reklama
wg mnie to kwestia indywidualna :-) kiedyś pokazywanie ciążowego brzuszka było nie do pomyślenia, ale czasy się zmieniły, niektóre kobiety uwielbiają pokazywać swój brzuszek wszystkim naokoło, inne wolą nie eksponować go na widok publiczny, jak kto woli ;-)
 
Rozumiem że nie chodzi tu o eksponowanie nagiego brzuszka :) więc jesli chodzi o pytanie czy nosić dopasowane ciuszki i pokazywać w ten sposób nasze szczęście to jestem na tak , szerokie ubrania jeszcze bardziej pogrubiaja a brzuszek nie jest czymś czego powinniśmy się wstydzić :)
 
Rozumiem że nie chodzi tu o eksponowanie nagiego brzuszka :) więc jesli chodzi o pytanie czy nosić dopasowane ciuszki i pokazywać w ten sposób nasze szczęście to jestem na tak , szerokie ubrania jeszcze bardziej pogrubiaja a brzuszek nie jest czymś czego powinniśmy się wstydzić :)

wg mnie chodzi właśnie o eksponowanie nagiego brzuszka ... ale pewnie latem ;-)
 
Tu nie chodzi o nagi brzuszek, bo generalnie nawet i nie będąc w ciąży nigdzie brzucha się nie eksponuje :-D Ale warto nosić dopasowane ciuszki, ciąża naprawdę ładnie wygląda! Nie ma się czego wstydzić, to tylko powód do dumy:)
 
Ja osobiście nie mam obiekcji :) Przyrost naturalny w Polsce stale na minusie, więc pani z brzuszkiem to powód do uśmiechu. Jeszcze powinno się przyszłej mamie gratulować za siłę i pragnienie posiadania potomstwa, bo w dzisiejszym "gender" świecie, jakoś nie każda z pań ma ochotę na piąte dziecko (nie to co nasze babcie;).
 
Jestem za zakrywaniem, w ciaży ani po nie czułam się dobrze i na pewno dobrze nie wyglądałam i nie chiałam zwracać na siebie uwagę
 
reklama
ja miałam w ciąży taką sytuację, że facet sprzedał mi dodatkowo pół kilo brzoskwiń za darmo mówią, że przyszła mama musi się dobrze odżywiać i trzeba pomagać ;-) szkoda że takich miły sytuacji było bardzo niewiele, szczególnie w kolejach w sklepach :-(
 
Do góry