reklama

Zakrywać czy pokazywać?

Temat na forum 'Modowe porady i inspiracje...' rozpoczęty przez emilia1978, 23 Grudzień 2013.

 1. emilia1978

  emilia1978 Początkująca w BB

  No właśnie, pokazywać czy zakrywać ciążowy brzuszek? :)
   
 2. kasia-matiy

  kasia-matiy Fanka BB :)

  wg mnie to kwestia indywidualna :-) kiedyś pokazywanie ciążowego brzuszka było nie do pomyślenia, ale czasy się zmieniły, niektóre kobiety uwielbiają pokazywać swój brzuszek wszystkim naokoło, inne wolą nie eksponować go na widok publiczny, jak kto woli ;-)
   
 3. reklama
 4. ulala

  ulala Fanka BB :)

  Rozumiem że nie chodzi tu o eksponowanie nagiego brzuszka :) więc jesli chodzi o pytanie czy nosić dopasowane ciuszki i pokazywać w ten sposób nasze szczęście to jestem na tak , szerokie ubrania jeszcze bardziej pogrubiaja a brzuszek nie jest czymś czego powinniśmy się wstydzić :)
   
 5. annank

  annank Zaangażowana w BB

  Brzuszki są piękne, ja starałam się eksponować, przecież to sama radość, nowe życie :)
   
 6. kasia-matiy

  kasia-matiy Fanka BB :)

  wg mnie chodzi właśnie o eksponowanie nagiego brzuszka ... ale pewnie latem ;-)
   
 7. dardella

  dardella Zaciekawiona BB

  Tu nie chodzi o nagi brzuszek, bo generalnie nawet i nie będąc w ciąży nigdzie brzucha się nie eksponuje :-D Ale warto nosić dopasowane ciuszki, ciąża naprawdę ładnie wygląda! Nie ma się czego wstydzić, to tylko powód do dumy:)
   
 8. kasia-matiy

  kasia-matiy Fanka BB :)

  jak to nie? a te wszystkie kuse koszulki? a bikini na plaży? mnie chodzi własnie o to że kiedyś to w ogóle nie było do przyjęcia ;-) no ale czasy się zmieniają ;-)
   
 9. dardella

  dardella Zaciekawiona BB

  Ja osobiście nie mam obiekcji :) Przyrost naturalny w Polsce stale na minusie, więc pani z brzuszkiem to powód do uśmiechu. Jeszcze powinno się przyszłej mamie gratulować za siłę i pragnienie posiadania potomstwa, bo w dzisiejszym "gender" świecie, jakoś nie każda z pań ma ochotę na piąte dziecko (nie to co nasze babcie;).
   
 10. reklama
 11. dorisss

  dorisss Początkująca w BB

  Jestem za zakrywaniem, w ciaży ani po nie czułam się dobrze i na pewno dobrze nie wyglądałam i nie chiałam zwracać na siebie uwagę
   
 12. kasia-matiy

  kasia-matiy Fanka BB :)

  ja miałam w ciąży taką sytuację, że facet sprzedał mi dodatkowo pół kilo brzoskwiń za darmo mówią, że przyszła mama musi się dobrze odżywiać i trzeba pomagać ;-) szkoda że takich miły sytuacji było bardzo niewiele, szczególnie w kolejach w sklepach :-(
   

Poleć forum