reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakup łóżeczka i wózka

Dołączył(a)
23 Luty 2014
Postów
8
Hej! Dziewczyny niebawem będę mamą, a po prostu jestem kłębkiem nerwów... bo muszę leżeć, bo wózek nie kupiony, bo łóżeczka nie ma...
Łóżeczko nowe czy używane? Wiadomo, materac na pewno nowy, ale stelaż chyba używany można kupić? Bo akurat jeden na internecie mi się podoba... No a co z wózkiem? Znalazłam fajny model w internecie i już bym zamówiła, ale przecież to się chyba trzeba przymierzyć? Chyba, że któraś z Was by miała i mogłaby mi powiedzieć czy wygodny...Podobają mi się takie speed i Alpina FX (ten drugi jest Riko, pierwszy nie wiem). Przepraszam, że tak chaotycznie, to moje pierwsze konto na forum.

Dodatkowo przeraża mnie to, że muszę leżeć, zawsze byłam aktywna, a teraz lekarz kazał się nie ruszać, boję się żeby poród przebiegł dobrze, żeby dziecko było zdrowe... też się tak denerwowałyście?
 
reklama
Zastanawiam się nad takim wózkiem RIKO, bardzo proszę o opinie, przyda mi się wiedza bardziej doświadczonych Mam! Cały czas nie mogę się zdecydować, tych wózków jest naprawdę tak dużo, że głowa mała.
 
ja łóżeczko mam drewniane nowe kosztowąło ok. 150zł tylko, wózek mamy elea 3w1 to już był większy zakup, ale na wózku postanowiliśmy nie oszczędzać, nie martw się, ja mam termin za kilka dni, a też dopiero co wsyztsko pokupiliśmy
 
Witam ja też wybrałam riko razem z mężem , obejrzeliśmy masę wózków i ten nas urzekł , riko primo sport line
Wózek primo - RIKO SPORT LINE

na razie go oglądałam i jeździłam nim w sklepie tylko więc nie jestem w stanie powiedzieć jak się sprawdza w akcji z dzieckiem jeszcze ,ale jeśli chodzi o to jak się prowadzi to super i jest prosty w obsłudze jak dla mnie bo nie chciałam mocno skomplikowanych modeli ;)
 
Jeśli masz opcję używanego łóżeczka to możesz kupić przede wszystkim rzeczy osobiste kup czyli materac,bieliźniane rzeczy,wózek elea bardzo fajny model-łatwy w użytkowaniu
 
Wszystko zależy w jaki stanie są te używane rzeczy,z doświadczenia wiem ze lepiej jest wcześniej wszystko dokładnie zbadać zanim zdecydujemy się na kupno lub dołożyć i zainwestować w nowe rzeczy. Sklepy internetowe mają niższe ceny i warto tam zajrzeć.
 
Do góry