reklama

Zakup mieszkania w Bydgoszczy - dzielnica

Temat na forum 'Bydgoszcz' rozpoczęty przez teresaw, 15 Lipiec 2013.

1. teresaw

teresaw Zaangażowana w BB

Która dzielnica w Bydgoszczy najlepiej nadaje się wg was do zamieszkania z małym dzieckiem?

2. FotoIza

FotoIza Fotograf

Trudno wymienić jedną, jedyną :-) Ja mieszkałam na Szwederowie, Kapuściskach i Starym Fordonie... z tych trzech Stary Fordon mi najbardziej leży, w Nowym Fordonie bym nigdy nie zamieszkała z własnej woli ;-) Znam ludzi którym ogólnie Fordon nie odpowiada, więc co człowiek to opinia, musisz sama wybrać :tak:

3. reklama
  4. krolcia

krolcia Fanka BB :)

Kategorycznie odradzam Londynek, najbardziej niebezpieczna dzielnica chyba....

5. agniecha_bebecha

agniecha_bebecha Mama Majozy

Ja z Wyżyn byłam zadowolona :tak:

6. marta-l

marta-l Fanka BB :)

Msobie chwalimy mieszkanie na Bartodziejach-dobrze skomunikowana i wszędzie blisko.

7. Majka345

Majka345 Zaciekawiona BB

Według mnie najlepszy jest Fordon :) W tej dzielnicy wszystko masz na miejscu: przedszkola, lekarza... itd:) Tutaj znalazłam kilka fajnych ofert z Bydgoszczy http://www.ihouse.pl/bydgoszcz/sprzedaz/mieszkanie
    Może jakieś mieszkanie wpadnie Ci w oko.

8. ironia

ironia Mamusia Benia

najlepiej poszukaj w googlach po nazwie miasta + osiedle wtedy wyniki ci się zawężą ja tak szukam np mieszkania bydgoszcz fordon i wyskakuje mi to co chce [​IMG] polecam ci taką metode bo działa :)

Ostatnia edycja: 12 Luty 2014
  9. Roksanna.K

Roksanna.K Początkująca w BB

Jeśli temat wciąż aktualny - mam jedno zaprzyjaźnione biuro. Skontaktuj się z nimi. Słyną z tego, że bardzo fachowo doradzają pod kątem potrzeb swoich klientów, warto z nimi na ten temat porozmawiać:
    - Dom

10. reklama
  11. sybilka23

sybilka23 Zaciekawiona BB

12. nukka

nukka Początkująca w BB

Mam siostrę, która mieszka na Bartodziejach. Nie narzeka.

Poleć forum