reklama

zakup okapu- co wybrać?

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez lubieszpinak, 21 Luty 2013.

1. lubieszpinak

lubieszpinak Początkująca w BB

Wprowadziłam się wraz z mężem i dzieckiem do nowego mieszkania. Kuchnia w gruncie rzeczy jest już urządzona, ale brakuje mi okapu. Nie wyobrażam sobie kuchni bez tego sprzętu, dlatego chciałabym zasięgnąć Waszej porady. Czym kierować się przy zakupie okapu? Jaką markę wybrać? Jakie okapy macie w swojej kuchni? Jesteście z nich zadowolone?:blink:

2. margareth

margareth Zaciekawiona BB

Popatrz sobie na okapy Whirlpoola. Mają dużo różnych w ofercie także na pewno znajdziesz coś dla siebie.

3. reklama
  4. kusmir

kusmir Fanka BB :)

prawdę mówiąc dla mnie okapu wcale nie jest taką niezbędną rzeczą, wręcz przeciwnie odkąd rozglądam się za czymś własnym to przy umeblowanych mieszkaniach na sprzedaż w ogóle nie zwracam na to uwagi, teraz co prawda mam okap firmy Amica, ale po wyprowadzce nie planuję się w ten sprzęt zaopatrzać

5. margareth

margareth Zaciekawiona BB

A nie boisz się, że bez okapu będzie Ci ciężko odprowadzić zapachy, wilgoć z gotowania? Moim zdaniem jest to niezwykle przydatny sprzęt w kuchni.

6. anulka233

anulka233 Zaciekawiona BB

Ja niby mam jakiś tam okap stary już ale nigdy go nie używam.

7. Lucylla

Lucylla Początkująca w BB

My mieliśmy okap, teraz nie mamy, ale widzimy różnicę na niekorzyść stanu obecnego, dlatego będziemy rozglądać za jakimś nowym sprzętem. Jeszcze nie wiemy jednak, co wybrać.

8. maximum

maximum Fanka BB :)

Okap się zdecydowanie przydaje, szczególnie gdy w kuchni nie ma zbyt dobrej wentylacji. Ja mam taki "otwierany" okap i jak intensywnie gotuję, to wystarczy go otworzyć i mocniej 'wsysa' to powietrze

9. ola87r

ola87r Zaangażowana w BB

Ja tam zawsze takie rzeczy jak agd kupuje amiki - tanio ale dobrze

10. reklama
  11. annank

annank Zaangażowana w BB

Ja mam w domu okap polskiej firmy Ciarko, jestem bardzo zadowolona i mogę polecić.

12. maximum

maximum Fanka BB :)

Ja także polecę Whirlpool - mam parę urządzeń tej firmy, w tym okap i jestem z nich naprawdę zadowolona

Poleć forum