reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki ale nie dla dzieci

Północny Wiatr

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Październik 2009
Postów
319
Miasto
Szczecin
Mam nadzieję, że tu będziemy mogły się wymienić o informacjach, gdzie zrobić zakupy dla pozostalej części rodziny lub nie rodziny poza dzieciaczkami.
Niestety teraz choruję. Parę dni leżałam jak placek w gorączce. Jak wrócę do pracy, to i tak nie będę miala czasu na bieganie po sklepach za prezentami. Więc po prostu pojadę tam, gdzie mi poradzicie.
Chciała bym kupić mężowi piżamę pod choinkę. Mąż niestety jest tluściochem, więc potrzebne spore XXL lub XXXL. Proszę poradźcie, gdzie kupić męską piżamę. I dobrze by bylo, żeby nie była w kosmicznej cenie. Widziałam na Allegro piżamy nawet po ponad 100 zł.
 
reklama
A jak z jakością tkanin w Tchibo? Nie jest to tak jak w Pepco, że po 1 praniu ręcznym rzeczy zmieniają kształt? Pytam bo spodobała mi sie bielizna:)))))
 
Nie,absolutnie.
Pepco to lumpeks z marną jakością.
Rzeczy z Tchibo są świetne.
Ja je polubiłam rok temu,kupiłam koszulę i bieliznę,jest super.Potem dres,bluzkę,spodnie,nawet tenisówki.Wszystko dobrej jakości i nie ma najmniejszych problemów z wymianą czy zwrotem.

Jaka bielizna Ci się podoba?
 
to extra, dobrze wiedzieć wiec jutro w autobus i po staniczek albo dwa :-) Szukam i pilnie potrzebuję biustonosza w kolorze cielistym i tu widze, że taki jest :) podoba mi sie jeszcze ten z push up model magic, śliczniutki :)bo ja to raczej uzywam i noszę staniki usztywniane bo moj biust nie jest dość wydatny :/ po karmieniu straciły jędrność i lekko kształt wiec musze je jakość podtrzymywać :/ fajna jest jeszcze piżama ze spodniami. Coś czuje że jutro zaszaleje:-):-):-)
carolineee pepco to lumpeks chociaż tak nie całkiem:)ja czasem lubie szwędać sie po tego typu szmateksach i powiem szczeże ze popco jest daleko w tyle :):)))
Pozdrawiam i spokojnej nocki życzę :))
 
Jakościowo niektóre rzezcy z bierzących kolekcji w tchibo można zobaczyc w 2 sklepeach tchibo w Szczecinie
w Carefiure przy turzynie
i Kaskadzie:)

mają dobre kolekcji dla dzieci:) szczegolne kurtki i kombinezony oraz polarki:)

do do biustonoszy:) polecam sklep kolezanki z doradztwem:)
przy krzywoustegi i bohaterów warszawy jest sklep z sukniami pod nim sklep dobór biustonoszy:)
Zawsze podpowie z rozmiarem:)
Naprawde polecam:)
 
Ja tez polecam tchibo choc co do rzeczy z pepco sie nie zgodze bo dla malego ma kilka sweterkow i bluzeczek z ktorymi sie nic nie stalo a prane byly juz kilkadziesiat razy ja zreszta tez mam pare bluzek i sweter i tez nic im nie jest...no chyba ze akurat tak trafilam,ze bylo wszystko ok...
 
reklama
Justyś84 mysle, że miałaś jednak wiecej szczęścia niż ja gdy kupowałas w pepco łaszki, ja niestety mam przykre doświadczenie z zakupem ubrań, moj sweterek-tunika po praniu zrobił sie jakiś dziwny i pełno na nim kuleczek oraz biustonosz z którego wyszły druty po dwóch dniach noszenia. Nosze te rzeczy ale tunike za kazdym razem golę a z biustonosza pozbyłam sie drutów:eek: Ale za to mają dość dobre i fajne rzeczy do dekoracji mieszkania :)))) oraz czaem ozdoby świąteczne :-)
A powiedzcie czy kupowałyście w "TK-Maxx" ??? Ja jeszcze nie, bo nie mam czasu by sie tam wybrac ale słyszałam dwie rózne opinie, maż że są szmaciane rzeczy a zabawki i agd super, kumpela że na odwrót..... :confused:
 
Do góry