reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki ale nie dla dzieci

A powiedzcie czy kupowałyście w "TK-Maxx" ??? Ja jeszcze nie, bo nie mam czasu by sie tam wybrac ale słyszałam dwie rózne opinie, maż że są szmaciane rzeczy a zabawki i agd super, kumpela że na odwrót..... :confused:
Też się zastanawiałam na kupnem czegokolwiek, ale ile razy tam trafię, są takie tłumy ludzi a do kasy jeszcze więcej, że mi się odechciewa.Ale słyszałam raczej dobre opinie o tym sklepie. Więc może warto spróbować:-).
 
reklama
Planowałam jechać do tchibo i nie pojechałam, jak zwykle znajdzie sie tysiąc powodów dla których ja jako kobieta nie mogę połazić i poszwedać sie po sklepach :((((( Co do tk-maxx, jak nie zobacze to sie nie dowiem, opinie i zdania podzielone.
ale za to we wtorek mnie czeka mordownia w urzędach, jako pierwszy UM odbiór dokumentów później US jak pomyśle że spędze godziny w kolejkach to az mnie zalewa:wściekła/y:
 
mam pytanie, czy wasze dzieci przechodziły cos takiego jak bóle wzrostowe, moja marta strasznie bolą ją nogi, chyba łydki w nocy, az bidulka tak płakała w nocy, dałam jej nurofen i troche pomogło, ale nie wiem co dalej...:-(
pomyliłam watki, miało byc na głownym
 
Ostatnia edycja:
mam pytanie, czy wasze dzieci przechodziły cos takiego jak bóle wzrostowe, moja marta strasznie bolą ją nogi, chyba łydki w nocy, az bidulka tak płakała w nocy, dałam jej nurofen i troche pomogło, ale nie wiem co dalej...:-(
pomyliłam watki, miało byc na głownym

Ja nie pomoge bo to dpoiero przede mna i nie mam pojecia:/ (albo i nie-moze nas ominie :) )
 
A ja nwet nie wiedziałam, że na coś takiego dzieciaczki chorują :( więc tez nie pomogę.
A powiedz kaoru3 kiedy to sie najczęściej objawia i czy to spotyka wszystkie dzieci? Czy można temu jakoś zapobiec? Jak to w ogole traktować, jak chorobę ?
 
Dziewczyny czy u Nas jest moda teraz na zyrafke Sophie ???Kupilam tu 2 dla kolezanki z pl bo u Nas ponoc bardzo drogie?
Bo tutaj szal "macicy":-Dmasakra kazdy wszystko z ta zyrafa!
 
reklama
Do góry