reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki ale nie dla dzieci

Robię z mama i siostrą remanent w ubraniach. Codziennie będe dodawała cos nowego. Przedział rozmiarowy od 36 do 44 :)
Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Dziewczyny, wstawiłam całą masę ubrań na Allegro. Może coś Was zainteresuje. Na razie same góry, jutro jadę ze spódnicami i spodniami. Będę też miała męskie koszule, kurtki skórzane i gajery, nawet jakieś Lagerfeldy mają do mnie zajechać. Wszystko nowe, albo prawie nowe, nie noszone. Są też ubrania ciążowe.
www.allegro.pl/listing/user.php?us_id=1094228
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pożyczyliśmy od kolegi męża tapczanik dla Kassi. Potrzebny jest materac szerokości 70 cm, no a długość nie więcej niż 160 cm (tapczanik ma regulowaną długość wogóle) A najlepiej była by gąbka tej wielkości, bo pokrowiec jest. Nie wiecie, gdzie coś takiego kupić?

Pozdrawiam Hania
 
Kurcze, kupiliśmy zaraz po moim poście materac w Jysku. Mąż strzsznie się napalił na organizowanie łóżka dla Kassi i obciął od razu materac do odpowiednich rozmiarów. Materac nie nadaje się do użytku. Śmierdzi okropnie. Tydzień leżał na suszarce na balkonie. Sprzedany był zapakowany w folię, więc mąż nie czuł tego smrodu. Leży w pokoju, do którego nie wchodzimy, bo tam się nie da wejść jak leży ten materac. Szkoda, że go przyciął. Próbowała bym to świństwo reklamować. A tak 85 zł poszło do śmietnika. No ale mój mąż na szczęście zapłacił ze swoich pieniędzy za swoją głupotę. Tyle, że mniej na życie zostanie.
Położyliśmy w łóżku Kassi ten stary materac. A ona twierdzi, że będzie spać na tym łóżku jutro. To jutro nigdy chyba nie nastąpi. :-D
 
Kochani nie mam już ani pomysłu ani sił na nasze BUTY! Jest nas 4 i łącznie mamy ok.20 par w użyciu (o schowanych sezonowych nie wspomnę)...
Jak przechowujecie w korytarzu/przedpokoju taka ilość butów? - nie lubie tych plaskich szafek na buty...
 
Do góry