reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla mamusi i dzidziusia

reklama
My będziemy zaopatrywać sie w quinny buzz, taki miała Maya i sprawdził sie swietnie, z nią potem uzywalismy quinny zapomina ale to będzie stalopod znakiem zapytania przy drugim.
teraz poczekam tylko do określenia płci i wybiorą kolor.
 
Właśnie byłam na tablicy:-D Gondola do mojego wózka w takim samym kolorze- nowa nie używana za 200zł:-D, Ale nie wiem czy będzie gdzieś w okolicy września, października - wcześniej nie chce kupować. Miejmy nadzieje, że jak nie ta to będzie inna :-) Ta już wisi ponad miesiąc :-p
 
Dziewczyny, powiedzcie jakich używałyście laktatorów przy wcześniejszych dzieciach? I jakie byście ewentualnie polecały? Ja miałam w spadku ręczny bodajże BabyOno był fajny ale się zużył. Chodzi mi o laktatory ręczne, bo podobno elektryczne strasznie mocno zasysają.
Ania_789 ja też śledzę Tablicę jakiś czas i niektóre rzeczy są warte mej uwagi, ale poczekam aż płeć będzie nam znana...
 
liwus- ja miałam elektryczny i był lepszy od ręcznego miał regulację zasysania.
Tym razem nie decyduję się na karmienie piersią tylko mleko modyfikowane.:happy2:
 
reklama
Hej co do laktatora to miałam 2:

1) ręczny tommtt Tippee - fajny ale do użytku od czasu do czasu - niestety moje misie nie chciało cycka i wisiałam na laktatorze żeby ściągać bardzo dużo

2) elektryczny Tommee Tippee - z regulacją ssania w promocji kupiłam za jakieś 200 zł - dla mnie rewelacja zrobiony identycznie jak medel regulacja 3 stopniowa siły ssania no i świetna trwałość miałągo go ja potem moja szwagierka teraz koleżanka bliska i chce go kolejny raz wykorzystywać dla siebie Tommee Tippee Laktator Elektroniczny - Ceneo.pl Cały nadaje się do sterylizacji do najdrobniejszych elementów co moim zdaniem też jest bardzo ważne
 
Do góry