reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla mamusi i dzidziusia

gryzoń też bym była przerażona ślubem i weselem w 7 miesiacu ciąży :szok:
ale na pewno dasz rade i będzie to jeden z najwspanialszych dni w Waszym życiu :)
 
reklama
Gryzoń wózek rewelka :-D Chyba podkradne pomysł :-p Aczkolwiek pewnie i tak wózek i "wielkogabarytowe" zakupy będziemy robić koniec listopada - początek grudnia :-)
Ja nawet nic narazie nie kupuje :-p Poczekam jeszcze troszke i wtedy można myśleć:-)


Na allegro jest jeszcze tańszy niż na stronie producenta :-) I więcej kolorów do wyboru;-p
 
Ostatnia edycja:
Ja sobie upatrzyłam wózek Chicco Trio Enjoy Fun - składany na parasolkę... Tym razem cenić będę swoją wygodę... duże pompowane koła są przydatne na słabe drogi i wertepy, a teraz i tak w 3/4 jeździ się po chodnikach
 
gryzoń też bym była przerażona ślubem i weselem w 7 miesiacu ciąży :szok:
ale na pewno dasz rade i będzie to jeden z najwspanialszych dni w Waszym życiu :)


Obawiam sie że bede już tak duża że nie będzie mi sie chciało nawet wstawać :))) i pewnie nie będę się czuła atrakcyjnie. To będzie dokładnie 34 tydzień. Ale nie chcemy tego przekładać bo czekaliśmy dwa lata na to wesele. A jak teraz przełożymy to juz nigdy nie zrobimy wesela bo zawsze będzie coś ważniejsze, nie będzie czasu, nie będzie $.
 
coś wiecie na temat wózka coneco v3 gondola i spacerówka

edit;
Już nieaktualne ;)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny zastanawiałyście się może już na jaki wzrost będziecie kupować kombinezony dla maluchów? Bo moje pierwsze szczęście urodziło się w środku lata więc nie miałam tego problemu. A teraz nie wiem....może coś podpowiecie?
 
Ja sobie upatrzyłam wózek Chicco Trio Enjoy Fun - składany na parasolkę... Tym razem cenić będę swoją wygodę... duże pompowane koła są przydatne na słabe drogi i wertepy, a teraz i tak w 3/4 jeździ się po chodnikach
Ano owszem , tylko weź to pod uwagę że to będzie zima , więc jeśli będzie to sroga , śnieżna zima to wózkiem na lanych kołach bardzo bardzo bardzo ciężko będzie Ci się jechało(jeżeli w ogóle), roztapiający się śnieg albo śnieg zalegający to masakra a na pompowanych owszem przejedziesz bez większych problemów. No chyba że przez zimę nie będziesz używała wózka tylko będziesz nosiła np.w chuście. Ja przy dużym śniegu tak będę robić. Poza tym z chustą się nie rozstanę aż do 1 rż dziecka.
Nie zrozum mnie źle , weź tylko pod uwagę fakt że to będzie grudzień więc zima w pełni...
 
reklama
Liwus my pewnie będziemy kupować standardowy na 56 kombinezonik :-) Albo dostaniemy :-D Ale jak sie boisz, że Twójmaluszek będzie większy to mysle, że nic się nie stanie jak już urodzisz, będziecie znać długość dziecka i wtedy mąż pójdzie kupić odpowiedni rozmiar :-) Bo wątpie, żeby Wam 2kombinezony były potrzebne (chodzi mi o rozmiar) chociaż może to moja Laura tak "wolno" rosła.... Wiem, że ciuszki na 56 to chyba do 4-tego miesiąca ubieraliśmy jak nie dalej :-) A późnije to tak szybko poszło, że non-stop wymiana była:-D
 
Do góry