reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla mamusi i dzidziusia

reklama
A dobrze że piszecie o kombinezonikach - bo to chyba bedzie najważniejszy zakup na grudzień :)
Ja pomyślałam że będę szukac na takim targu staroci obok mnie. Tu masa mam wyprzedaje po swoich maluchach piękne ciuszki, często za grosze. Jak uda mi się znaleźć to kupię w dwóch rozmiarach :)
 
Gryzoń pewnie :-) Jak za grosze:-) Ja chyba będe musiała się za jakimś "lumpkiem" dla maluchów rozejrzeć u nas :-) Dla Laury tego czego nie mieliśmy też kupował Artur w takim lumpie:-D Za kombinezonik zapłacił 5zł:-p A wiadomo, że dzieciaczki takie nie niszczą:-)
 
Dzieki za linki do tych lozeczek. Fajne sa. Bede musiala cos takiego sobie zakupic biorac pod uwage ze duzo podrozujemy i z dzidzia tez napewno bedziemy sporo podrozowac.
 
Mnie przekonały rozmiary po złożeniu - niczym namiot, czyli jak juz łóżeczko nie bedzie potrzebne to je łatwo schowam w piwnicy, w której niestety co raz ciaśniej się robi.
 
liwus wózek z pompowanymi kólkami mam jeszcze po Młodym, jakoś w mieście nie specjalnie można liczyć na zaspy, nawet alejki w parku sa odśnieżone...a może być tak, że śniegu nie będzie wcale... Przez 1 miesiąc nie zamierzam dziecka w ogóle wyprowadzać, później wietrzenie, więc pewnie pierwsze wyjście na spacer koło połowy lutego... tym bardziej, że przedszkolak w domu.

Młodego rodziłam w październiku.Kombinezon najmniejszy miałam kupiony na 62 cm... - sprawdził się, tym bardziej przy ubieraniu dziecka kilkuwarstwowo...
 
Gryzon wlasnie musze sie zabrac za suwaczek. Mam nadzieje ze uda mi sie go umiescic, bo zielona w tych sprawach jestem.
 
Ja juz nie pamietam jak to zrobiłam, najpierw chyba na jakiejs stronie utworzyłam suwaczek i jak juz był gotowy to kopiowałam link do suwaczka, potem na bb weszłam we własny profil, i wkleiłam ten link w zakładce "o mnie" "sygnatura" i jeszcze gdzies tam pod spodem zaznaczałam że ma się pojawiac przy każdym poście. Chyba tak to było :)
 
reklama
Kupilam sobie wczoraj 2 sukienki na lato. Od kiedy mieszkam w ES stwiedzilam ze na upaly najlepsze sa zwiewne cienkie sukienki. Kupilam je na dziale normalnym bo te z dzialu ciazowego jakos mi sie nie podobaja.
Obie sa obcinane pod biustem wiec nawet jak bede miala brzuszek to bedzie mi wygodnie:-)
Przymierzylam tez jedne ciazowe spodnie, ale jednak takie spodnie to jeszcze nie dla mnie. Z ich zakupem poczekam jak juz bede miala brzuszek i nie bede sie miescila w moich normalnych.
 
Do góry