reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

reklama
Mama przyszła wczoraj kurtka i musiałam małemu rękawy zawinąć więc małe te rzeczy nie są. Zobaczymy jak dojdzie reszta:tak:
Antkowi chcę kupic jeszcze półbuty takie wiosenno-jesienne. Adidasy ma a trampki to pewnie jak już bedzie ciepło kupię.
Kilolek już kupujesz małej buciki? ja małej kupię dopiero jak zacznie chodzić a daleko nam do tego.;-)
no Zuza stoi już pewnie, próbuje się czasem puszczać, chodzi przy meblach. Na chwile obecna jej buty nie potrzebne ale myślę, że za miesiac, dwa będzie dreptac, z resztą w butach cieplej, wiec wiosenne łapcie jej sie przydadza. Myslałam o takich kapciowych z befado
 
Wczoraj po dentyście wpadłam do ciuchola.Akurat była dostawa. Kupiłam dla Kacpra na teraz kurtkę za całe 7zł,spodnie tez w takim kolorze i nową koszulkę dla m. Przeleciałam szybko bo pewnie jeszcze coś bym wzięła.
Kurtka jak nowa na misiu delikatnym.Super.
IMG_8142 (493x640).jpg
 
reklama
Do góry