reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

Cleo jak śmieciara? Spisuje się?
Gosiulek kurtałka fajowska...
Dziunka widzę, że też masz fajnego lumpka. Pewnie Jula zadowolona :)))

Ja za to ostatnio dostałam z pracy na dzień kobiet bona do Empiku i miałam wielki dylemat co kupić. Oczywiście dla mnie tam nic nie mam więc bon z lekką dopłatą poszedł na Konradosa. Zamówiłam:
E-edu, Mikrofon, zabawka interaktywna - Artyk za 50,99 zł | Zabawki empik.com
Alexander, Nawlekaj nie czekaj, gra zręcznościowa - Alexander za 27,99 zł | Zabawki empik.com
Aida dzieciom - Aida, Socha Małgorzata, Kot Tomasz, Pakosińska Katarzyna, Bosak Marcin, Pikuła Monika za 9,99 zł | Muzyka empik.com
Angielskie słówka - Opracowanie zbiorowe za | Książki empik.com

Zobaczymy czy trafiłam. Zamówiłam też na allegro chomika dla Konrada bo bardzo lubi się nim bawić u koleżanki. Kupiłam w fajnej ofercie takiego: ZHU ZHU PETS ZESTAW STARTOWY CHOMIK W ZESTAWIE!!! (3122901705) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Mam nadzieję, że się sprawdzi :)))
 
reklama
Aza szął minął jak zawsze przy drogich zabawkach
:sorry2:
teraz chce z tej seri samochód do zamiatania ulicy...wiec zbiera do skarbonki...

wypatrzył rower z Zygzakiem i ma chrapkę...ja tez tylko te snieg i brak kasy mnie dobija:wściekła/y:
 
Czyli standard co do długości zainteresowania nową zabawka hehe... Ważne, że ma kolejny cel :))) Co do rowerek ato tez tak się powoli rozglądam ale myślę czy by jeszcze w tym roku na biegowym nie pośmigał a za rok kupić normalny. Zastanawiam się nad tym...
 
Igi nie chce na biegowym,lezy na balkonie w śniegu :-/ jak sie zrobiło tak cieplej wziełam mu na spacer i się meczył bo on chce pedałowac już...:-D
 
A Martyna leń jeden pedałować nie chce, więc zazdroszczę Cleo! śmiga za to bardzo chętnie na tym biegowym :-D więc w tym roku zostawiamy ten. na działce ma jeszcze takiego mini bmx ale , jak pisałam, nie padałuje, a ja nie zamierzam jej pchać, bo wiem , że to wynika z jej lenistwa a nie braku umiejętności, bo jak chce (np. jej ukochany kuzyn pedałuje) to ona z nim to robi, ale jak jest sama ze mną czy P to za chiny ludowe nie chce
 
matko moje dziecko to jest ździerca butów :szok: niecałe dwa miesiące temu (przed Majorką) kupowałam jej adidaski i dziś musiałayśmy jechać po nowe, bo tamte się nadają tylko do śmieci! :szok:no, ale dowiedziałam się, że kopie ziemię w ogródku przedszkolnym butem :szok:więc co się dziwić! teraz kupiłam jej czarne Kolekcja - Kids Wiosna/Lato 2013 takie jak te różowe pierwsze stojące na górze
 
reklama
Do góry