reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

ja oszczędzam na butach, bo Michał donasza po Kubie, a Zuzia po Helence sawi ale tez na okragło trzeba "nowe" ale nie niszczą w zasadzie wcale tylko rosna jak wściekli. 2 miesiace to max na buty
 
reklama
uwaga - odmrażam wątek ;)

dziewczynki, mozecie polecić jakąś fajną książkę o dinozaurach dla dziewczynki? To znaczy taka zeby nie była bardzo straszna, a już na pewno nie może mieć na okładce wielkiej paszczy tyranozaura :)

Myślałam na razie o którejś z tych, może macie ?
Dinozaury i prehistoria świat w obrazakach
albo Obrazki dla maluchów. Dinozaury - tas eria ejst genialna. Ala nadal lubi oglądac I opowiadać, aWojtek nie zdołał ich zniszczyć :)
 
Ostatnia edycja:
Dobrusia dostała właśnie łuk i teraz jestem Najbardziej Kochanym Tatą Na Świecie.
:biggrin2:
Oczywiście bez okazji a teraz w domu mam Meridę. Wolę ją niż jak była kotem w butach.:-D
Dzięki temu teraz woli sukienki - Down with gender !
Jest na prawdę czadowo, tylko trzeba ją pilnować bo próbuje jeździć na quadzie (to zamiast Angusa) i strzelać z łuku jednocześnie. Strzały drewniane bez grotów.
Nareszcie wiosna, wczoraj D. do domu zciągneła dopiero o 19.45
 
Do góry