reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

Kasiula super ten wozio:-)i lozeczko turystyczne:-)wg mnie lepsze jest lozeczko turystyczne bardziej praktyczne jest...i dziecko nie obija sie o szczebelki jak spi niespokojnie...sa tez takie lozeczka turystyczne ktore maja tak samo regulowane dno jak w lozeczku tradycyjnym...

Kasiula ja tez wozio dopiero bede kupowac wrzesien-listopad jak ceny troche spadna bo ja chce taki wozek:QUINNY BUZZ 3 2008 CAPRI + GONDOLA + GRATISY bubu (614921532) - Aukcje internetowe Allegro albo taki kolor QUINNY BUZZ 3 2008+ GONDOLA + GRATISY bubumarket (621029601) - Aukcje internetowe Allegro tylko ceny sa za duze jak dla mnie:-(
 
reklama
Kasiula super ten wozio:-)i lozeczko turystyczne:-)wg mnie lepsze jest lozeczko turystyczne bardziej praktyczne jest...i dziecko nie obija sie o szczebelki jak spi niespokojnie...sa tez takie lozeczka turystyczne ktore maja tak samo regulowane dno jak w lozeczku tradycyjnym...

Kasiula ja tez wozio dopiero bede kupowac wrzesien-listopad jak ceny troche spadna bo ja chce taki wozek:QUINNY BUZZ 3 2008 CAPRI + GONDOLA + GRATISY bubu (614921532) - Aukcje internetowe Allegro albo taki kolor QUINNY BUZZ 3 2008+ GONDOLA + GRATISY bubumarket (621029601) - Aukcje internetowe Allegro tylko ceny sa za duze jak dla mnie:-(


no ceny gigantyczne ciekawe czy na wrzesien spadna choc troche... a ten twoj wozeczek to jak z kosmosu hehe :) fajniutki szczerze to powiem ze nie widzialam jeszcze takiego na ulicy :))
a lozeczka turystyczne naprawde sa lepsze od tych tradycyjnych i rowniez maja regulowana wysokosc :)
 
Kasiula fakt dosyc oryginalnie ten moj buzz wyglada ale jest ich troche w uzyciu przynajmniej w moim miescie...moze nie zwracalas uwagi na nie bo jeszcze sie wozkami nie interesowalas:-)ja tak mialam przy pierwszym bobasku ze sadzilam ze sa tylko dwie marki wozkow dopiero jak zaczely sie spacerki z corka to zaczelam doszczegac inne wozki hehe:-)

Kingula82 sliczne te mebelki ale troche kosztuja:-(
 

Ja też raczej zdecyduję się na X-Landera , ale na model z równymi duzymi 4 kołami czyli model X3. :-)
http://allegro.pl/item610814796_wozek_x_lander_x3_gondola_torba_2xfolia_x_lander.html
Z tym, że chcę wersję 3w1 (gondola, spacerówka, fotelik)


W tym XA, który wkleiłaś nie wiem czy mi się podobają te dwa mniejsze z przodu koła....
 
niunias pochwal sie ciuszkami :) ja narazie nic ciekawego na allegro nie znalazlam dla siebie moze jakies tam bluzki ale to na wiekszy brzuszek :) a no i pas chce kupic moze sie przyda ;-)
takie zwykłe dresy, bo nie mam żadnych a za spodnie dresowe ie dam 100 zł w sklepie, bo przecież w tym się ciągle nie chodzi,
XXL Rosnące z Mamą Spodnie Ciążowe NOWE WZORY (612372380) - Aukcje internetowe Allegro

a co do sukienki to taka zwykła na upalne dni napisze wam czy wygodne i czy się opłaca jak przyjdzie
SUPERHIT Śliczna Biała Sukienka Ciążowa XL/XXL (611470559) - Aukcje internetowe Allegro
a co do wózków to zastanawiam się nad jakimś tanim wielofunkcyjnym bo nie ma sensu wydawać dłużo bo później lepiej kupić jakąś lekką spacerówkę. Wybiorę coś z tych:
CONECO wózki dziecięce, spacerowe, uniwersalne, foteliki, łóżeczka, krzesełka
Babydesign Group
zastanawiam się jeszcze nad coneco v3 albo v4 wszystko się okaże dopiero ok 7 miesiąca
a łóżeczko
Łóżeczko jasne z szufladą pościel materac (613203841) - Aukcje internetowe Allegro
 
niunians moja sukienka jest taka sama jak dalas linka tylko brazowa i ma kwiatki wyszyte na przodzie ale super jest:-) te dresy co dalas link tez sie zastanawiam nad nimi:-)

Olica mi tez sie x-landery xt podobaja ale one ciezkie sa jak dla mnie i bede musiala wozek wciagac na 3pietro wiec musze byc cos malego lekkiego a ten wozek co ja dalam jest maly po zlozeniu i lekki:-)Olica a Ty na parterze bedziesz mieszkac??
 
niunians moja sukienka jest taka sama jak dalas linka tylko brazowa i ma kwiatki wyszyte na przodzie ale super jest:-) te dresy co dalas link tez sie zastanawiam nad nimi:-)

Olica mi tez sie x-landery xt podobaja ale one ciezkie sa jak dla mnie i bede musiala wozek wciagac na 3pietro wiec musze byc cos malego lekkiego a ten wozek co ja dalam jest maly po zlozeniu i lekki:-)Olica a Ty na parterze bedziesz mieszkac??

Dla mnie 12 kg czy 14 kg to mała różnica. Co innego jakby była różnica w wadze o 5 kilo lub więcej.
Praktycznie wszystkie wózki podobnie ważą.
Mieszkam na 1 piętrze, ale będę niebawem mieszkać na 3 piętrze, ale jest winda :-) A jak winda się zepsuje to wstawię wózek do garażu, dziecko pod pachę i heja na górę :-)
O to czy zmieści się do auta się nie martwię.
Mamy Combi, więc wszystko się zmieści.

Mi się podoba X3 a nie XT.
Nie chcę skrętnych kół i kół różnej wielkości.
Patrzyłam na XA, ale ma male koła z przodu co będzie utrudniać jazdę po piachu i trawie-już to sprawdziłam.
Ten Quinny jest okey, ale 3 koła odpadają-nie ma jak podjechac pod jakiś podjazd i jest problem na piachu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
wózek mam po córce więc napewno nie będę nowego kupowała
ma cztery dmuchane koła i dużą gondolę
uważam że 3 kołowe sa wywrotne niestabilne często mamy mają problemy na krawężnikach
dmuchane koła super na zimę chlapę więc dla nas też ważne ze względu na termin rozwiąznia
no i nie kupujcie małych zgrabnych gondol bo w połowie zimy nie zapakujecie dziecka w kombinezonie do wózka

napewno muszę kupić łóżeczko ale jestem zdecydowna na turystyczne z przewijakiem jeszcze nie szukałam nic konkretnego

mebli nie kupuję dopiero wyremontowaliśmy pokój córeczki a mamy tylko 2 pokoje
w szafach zrobimy miejsce dla dzidzi i tyle :-)
 
Do góry