reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

Ja sobie przypomnialam o takich wlasnie prezentach(kubki, kalendarze) ale juz za pozno...moga nie dojsc. Przez ten szpital zapomnialam! To nic, na dzien babci i dziadka dostana dziadkowie cos takiego.
royanna wes popatrz punkty foto gdzie robia i ze odbior osobisty ja tak zrobilam i nei czekalam na wysyłke :)

pewnoei masz u siebei rossman :)

http://www.fotouslugi.pl/index.html#
 
Ostatnia edycja:
reklama
my nie robiliśmy specjalnych prezentów, upiliśmy elektryczne ramki i nagraliśmy na nnie wszystkie zdjęcia córci :tak:Do tego wyrukowaliśmy jej zdjęcie w świątecznym stroju i przykleiliśmy do kartki świątecznej:-)
i wszystko poszło pocztą... już prezenty doszły :happy:
 
my nie robiliśmy specjalnych prezentów, upiliśmy elektryczne ramki i nagraliśmy na nnie wszystkie zdjęcia córci :tak:Do tego wyrukowaliśmy jej zdjęcie w świątecznym stroju i przykleiliśmy do kartki świątecznej:-)
i wszystko poszło pocztą... już prezenty doszły :happy:

Tez swietny pomysl! :-)

Patrzcie co A kupil jeszcze dziewczynkom pod choinke, myslalam ze padne! Pierwsze zdjecie to sa Julki, a drugie i trzecie Asi.
 
Kochane, chcemy z mężem kupić łóżeczko sosnowe dla naszego maleństwa. Może któraś z Was kupowała na allegro i może polecić konkretny model lub sprzedawcę? Jeśli już jesteśmy przy łóżeczkach to napiszcie tez coś o materacykach. Jaki polecacie? Z góry wielkie dzięki za pomoc
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
 
co do łóżeczka to ja mam najzwyklejsze łóżeczko kupowane w sklepie i jak dotąd używane było raz bo mała woli spać ze mną :))
a co do materaca to ja mam kokos, pianka, gryka
 
a my bylismy dzis na zakupkach wyprzedazowych i kupuilismy duuuuzo ciuszkow :tak:takich juz wiekszych na 3-6 miesiacabo niunia chociaz na 6 tyg to juz wlasciwie jest rozmiarowo na 3 misiace bo wazy ponad 5kg...i ciagle odkladam jakies ciuszki ktore zrobily sie za male....mala pyza...;-)
 
a my bylismy dzis na zakupkach wyprzedazowych i kupuilismy duuuuzo ciuszkow :tak:takich juz wiekszych na 3-6 miesiacabo niunia chociaz na 6 tyg to juz wlasciwie jest rozmiarowo na 3 misiace bo wazy ponad 5kg...i ciagle odkladam jakies ciuszki ktore zrobily sie za male....mala pyza...;-)
Sonia 5kg po 3tyg juz miała, teraz ma 6tyg... wiec ja tez juz niebawem na ciuszki 3-6 m-cy bede przechodzic :tak:
 
a my bylismy dzis na zakupkach wyprzedazowych i kupuilismy duuuuzo ciuszkow :tak:takich juz wiekszych na 3-6 miesiacabo niunia chociaz na 6 tyg to juz wlasciwie jest rozmiarowo na 3 misiace bo wazy ponad 5kg...i ciagle odkladam jakies ciuszki ktore zrobily sie za male....mala pyza...;-)

Ja tez na wyprzedazach bylam, ale tylko w next zakupy zrobilam i mialam tel. ze mam wrcac, bo mala wyplula cale mleko ktore jej sciagnelam, trzeba bylo karmic, ehh moja mala tylko cycka uznaje... ale po niedzieli sie wybiore z mala jak bedzie mniej ludzi, na miescie ja podkarmie:)
 
reklama
Do góry