reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

też bym chętnie jakiś ciuszków pokupowała, zwłaszcza, ze maly wyrasta z 62 ale mam po kupie 8 kartonów ciuchów na 68 :szok: więc skrajną głupota byloby kupic choćby 1 sztukę :-(z tych na 62 nie założyłam nawet polowy
 
reklama
zaczynam myśleć o prezentach na dzień babci i dziadka...
myslałam o czymś ze zdjęciem maluchów. Spotkałyscie się z czymś ciekawym?
Widziałam kubki i koszulki ale to troszke oklepany - przynajmniej u nas, bo starszy syn takich juz narozdawał. Macie jakies propozycje?
a moze cos innego? Ale żeby bylo wyjątkowe.
 
No to i ja zamieszczam moje wczorajsze zakupy z wyprzedazy:) Jeszcze w tyg. sie wybiore jak bedzie mniej ludzi bo jak pisalam wczoraj bylam tylko w jednym sklepie.

super ciuszki :tak:

śliczne ja też chcę:-(do nexta


dziunka ty nawet nie wiesz ile ja się tej karuzeli naszukałam bo widziałam ją na allegro ale używaną i cena była taka jak w tym sklepie co ty link podałaś a czy mogła byś napisać jak się ją montuje??

Ja kupilam uzywana za 50 zl, a myslalam ze sie bardziej oplacalo po tym jak na allegro znalazlam taka sama za 190 zł :szok: A teraz znalazlam ten link z normalna cena i nowa karuzela :sorry2:

A co do montazu to jutro rano porobie zdjecia i to przemysle, bo A montowal, a tez troche sie nameczyl, bo nie mielismy instrukcji :-D Jutro wszystko Ci napisze ;-):-D

ja myslę, ze do 9 kg wystarczy spokojnie. 10 kg maluch to już raczkkuje raczej i nie będzie chciał w leżaczku leżeć.Mój 2 latek wazy 14 a jest wyjątkowo wyrośniętym chłopcem

Moja 5-latka wazy 16 kg, a Twoj 2-latek 14 kg :eek: a moj braciszek wazy 11kg i jeszcze nie raczkuje ;-) I wszyscy maja nadzieje, ze zacznie,bo on jest nauczony do noszenia na reku :sorry2: chyba, ze wrodzil sie w moja Julie, ktora nie raczkowala, tylko rowno miesiac przed urodzinami zaczela po prostu chodzic - wtedy wspolczuje mojej mamie :-D
 
Moja 5-latka wazy 16 kg, a Twoj 2-latek 14 kg
no mówię, ze wyrosnięty jest mocno :-) nie tylko ciężki ale i wysoki bardzo. Wzrost i waga na 90 centylu
Więc wydaje mi się, ze ta waga co podają na bujaczkach do 18 kilogramów to straszna ściema, bo wyobrazasz sobie swoją 5-latke na bujaczku???? No owszem niektóre z nich rozkłada sie na foteliki czy krzesełka to może jeszcze jakoś tam sie przydadzą, chociaż chyba bardziej jako dekoracja, ale nie wszystkie.
 
reklama
my mamy karuzele smiki za 119 zl bardzo fajna na pilot i synek lubi rozmawiac ze zwierzetami :D hehehe

ja musze zaczac kupowac ubranka na 68 bo myslalam ze mu za wielkie one sa a wczoraj wzielam nalozylam jedne i patrze a one prawie na styk!! :o i czas rozgladac sie za wieksza rozmiarowka :)
 
Do góry