reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

super ciuszki :tak:



Ja kupilam uzywana za 50 zl, a myslalam ze sie bardziej oplacalo po tym jak na allegro znalazlam taka sama za 190 zł :szok: A teraz znalazlam ten link z normalna cena i nowa karuzela :sorry2:

A co do montazu to jutro rano porobie zdjecia i to przemysle, bo A montowal, a tez troche sie nameczyl, bo nie mielismy instrukcji :-D Jutro wszystko Ci napisze ;-):-D



Moja 5-latka wazy 16 kg, a Twoj 2-latek 14 kg :eek: a moj braciszek wazy 11kg i jeszcze nie raczkuje ;-) I wszyscy maja nadzieje, ze zacznie,bo on jest nauczony do noszenia na reku :sorry2: chyba, ze wrodzil sie w moja Julie, ktora nie raczkowala, tylko rowno miesiac przed urodzinami zaczela po prostu chodzic - wtedy wspolczuje mojej mamie :-D
czekam na foty bo sobię sprawię tą karuzelkę tylko się zastanawiam czy ją przymocuje do turystycznego więc bardzo proszę o zdjęcie tego mechanizmu:-)

ja myslę, ze do 9 kg wystarczy spokojnie. 10 kg maluch to już raczkkuje raczej i nie będzie chciał w leżaczku leżeć.Mój 2 latek wazy 14 a jest wyjątkowo wyrośniętym chłopcem

ja chuste mam lnianą WOMBATI ale cięzko mi ja platać ale będę kupowac teraz na dniach elastyczną. Z tym, ze nie żadną firmówkę. Kupie polska na allegro. Myslałam o czymś takim
Pentelka Chusta elastyczna CZEKOLADKA TANIO! 58cm (862410014) - Aukcje internetowe Allegro
ja bwiem ale jak mi synuś w takim tempie przybiera to szkoda mi kasy (ponad 6 kg spokojnie już waży) a dla porówniania moja 8 latka waży 20kg:tak:
a ta chusta elastyczna to musi być fajna:) szkoda że wcześniej nie widziałam
 
reklama
Aga nie wiem czy przymocujesz do turystycznego :eek:
Wiec wyglada to tak:

Tak to jest na lozeczku, przykreca sie tym kolem, a z gory jest taka "blokada" zeby karuzela sie sama nie obnizala:
Zobacz załącznik 191550
Mozna ta blokade regulowac na kilka wysokosci dzieki czemu karuzela moze byc wyzej lub nizej np:
Zobacz załącznik 191551Zobacz załącznik 191552
A tak to wyglada wszystko osobno:
Zobacz załącznik 191553

Sa jeszcze dwie zaslepki, ktorymi zaslepiasz wejscie na palak i wejscie tam gdzie jest blokada z "gwintem" - palak wyciagasz, blokade odkrecasz i przykrecasz zaslepki. W ten sposob masz lusterko z roznymi melodiami do zabawy.
 
A tutaj obiecane wczorajsze wyprzedażowe zdobycze na 3-6 m-ce :-):-):-)
(troche niewyraźne te zdjęcia wyszły no ale mniej wiecej widać co jest co)
 

Załączniki

  • DSCN3861.jpg
    DSCN3861.jpg
    17,1 KB · Wyświetleń: 23
  • DSCN3862.jpg
    DSCN3862.jpg
    16,1 KB · Wyświetleń: 25
  • DSCN3863.jpg
    DSCN3863.jpg
    22 KB · Wyświetleń: 24
  • DSCN3864.jpg
    DSCN3864.jpg
    20,9 KB · Wyświetleń: 24
  • DSCN3865.jpg
    DSCN3865.jpg
    18,9 KB · Wyświetleń: 23
  • DSCN3866.jpg
    DSCN3866.jpg
    21,9 KB · Wyświetleń: 22
  • DSCN3868.jpg
    DSCN3868.jpg
    23 KB · Wyświetleń: 23
  • DSCN3867.jpg
    DSCN3867.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 25
  • DSCN3869.jpg
    DSCN3869.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 23
  • DSCN3870.jpg
    DSCN3870.jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 23
No to Mary zaszalalas :-D a te spiochy rozowe z kubusia puchatka to mam chyba identyczne na 74 - kupilam przed swietami w auchan (bylo 50 % taniej, takze zamiast 30zl zaplacilam polowe).
 
Aga nie wiem czy przymocujesz do turystycznego :eek:
Wiec wyglada to tak:

Tak to jest na lozeczku, przykreca sie tym kolem, a z gory jest taka "blokada" zeby karuzela sie sama nie obnizala:
Zobacz załącznik 191550
Mozna ta blokade regulowac na kilka wysokosci dzieki czemu karuzela moze byc wyzej lub nizej np:
Zobacz załącznik 191551Zobacz załącznik 191552
A tak to wyglada wszystko osobno:
Zobacz załącznik 191553

Sa jeszcze dwie zaslepki, ktorymi zaslepiasz wejscie na palak i wejscie tam gdzie jest blokada z "gwintem" - palak wyciagasz, blokade odkrecasz i przykrecasz zaslepki. W ten sposob masz lusterko z roznymi melodiami do zabawy.
DZIĘKI WIELKIE:) ŚLICZNA TA KARUZELA
KAŚKA POKAŻ JAK TWÓJ M ZAMONTOWAŁ TĄ KARUZELKĘ BO MÓJ ZDĄŻYŁ JUŻ JEDNĄ ZŁAMAĆ:confused:
MARY ŚLICZNE CIUSZKI:-)
 
reklama
ja po wizycie tesciowej musze zakupic jakies nosidelko... chusta u mnie odpada przynajmniej na zime....
czekam az jakas dobra cena na aukcji sie trafi.... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: jestem wsciekla bo nie chcialam nigdy kupowac takiego nosidelka :wściekła/y: no ale chyba nie bedzie wyjscia
klaudzia
a moze leżaczek?
Sonia pokochała leżaczek, bawi sie miśkami, słucha muzyczki i ogląda co sie dzieje naokoło niej :tak: postawisz sobie go tam gdzie w danym momencie bedziesz, ze będziesz ją miała na oku i mozesz w każdej chwili do neij podejsc no i wogóle fajna sprawa :tak:
A co do upominania sie o uwagę;
Było kilka dni ze Sonia bardzo sie upominała ale kiedy za każdym razem kiedy marudziła w łózeczku podeszłam do neij pogłaskałam, pogadałam i poszłam więc przekonała sie ze jestem w pobliżu - przestała płakać i zajela sie sobą :tak:
 
Do góry